Mitsubishi Lancer Evo X od Ings

Mitsubishi Lancer Evo X od Ings: titulní fotka Tak s tímhle kitem už si vašeho evíka nikdo s ospoilerovaným turbodierselovým lancerem zaručeně nesplete.

Japonská tuningová firma Ings připravuje úpravu N Spec pro desátou evoluci kultovní oturbené čtyřkolky. Zatím jsou tedy k dispozici pouze fotografie bez bližších informací, ale i tak je to zajímavé pokoukání.

Zatím těžko říci, zda se Ings pustila i to technických úprav Evo X, ale vzhledem k jeho vrozeným schopnostem by to nebylo zase tak úplně nutné. Co ale vidíme zcela zřetelně, je poměrně výrazný aerokit, jenž si rozhodně neklade za cíl udělat auto hezčím, jde spíše o funkční úpravu a tvůrci se snažili vtisknout vozu závodní charakter. O tom všem alespoň vypovídají specificky tvarované otvory pro přístup vzduchu k chladičům a brzdám, stejně jako nastavitelné zadní křídlo.

Finanční krize asi dolehla i na Japonsko, takže zapomeňte na nějaký karbon nebo ABS plast, přední nárazník je z obyčejného sklolaminátu, případně můžete zvolit hybridní kombinaci sklolaminátu a uretanu. Takže s trochou šikovnosti si podobou záležitost můžete udělat doma v garáži taky… ;-)

Fotogalerie

  • Mitsubishi Lancer Evo X od Ings: fotka 1
  • Mitsubishi Lancer Evo X od Ings: fotka 2
  • Mitsubishi Lancer Evo X od Ings: fotka 3
  • Mitsubishi Lancer Evo X od Ings: fotka 4
  • Mitsubishi Lancer Evo X od Ings: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: kde sa stratila diskusia %babo 31.12.2008  15:59
Re: kde sa stratila diskusia Michal Fokt 31.12.2008  15:33
kde sa stratila diskusia %babo 31.12.2008  15:24
husty - 31.12.2008  13:35
Vstoupit do diskuse ›