Mitsubishi EVO X: nové stíhací vozy pro anglickou policii?

Mitsubishi EVO X: nové stíhací vozy pro anglickou policii?: titulní fotka Ostré Lancery v policejních barvách vypadají docela sexy, co říkáte?

U nás byly do role policejních stíhačů (kromě silných motocyklů Yamaha a Honda) vybrány velmi schopní dálniční rychlíci VW Passat R36, v Anglii by se s trochou štěstí mohli silniční piráti zanedlouho bát aut ještě těžšího kalibru.

Stíhací policejní vozy jsou sice pouhou třešničkou na dortu, často je jim ale připisována menší důležitost, něž jakou doopravdy mají. Nejen že to je jakási výkladní skříň policejního sboru, ale také výtečný tvůrce policejní image, který často funguje lépe než všelijaké reklamní kampaně. No řekněte sami, nepřemýšleli byste nad prací u italské policie, když byste je každý den vídali ve služebním Gallardu? Ale zpět do Anglie, kde se na výstavě „National Association of Police Fleet Managers“ ve služebních barvách představil povolaným lidem z anglického policejního sboru i takový „silniční zabiják“, jakým je Mitsubishi EVO X. Není sice příliš pravděpodobné, že by se ostrovní administrativa rozhodla tyto vozy pořídit, jisté ale je, že spousta policejních řidičů v Anglii teď bude mít nějaký čas moc pěkné sny…

Fotogalerie

  • Mitsubishi EVO X: nové stíhací vozy pro anglickou policii?: fotka 1
  • Mitsubishi EVO X: nové stíhací vozy pro anglickou policii?: fotka 2
  • Mitsubishi EVO X: nové stíhací vozy pro anglickou policii?: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: Carabinieri TeeJay 07.11.2008  16:29
Re: Policejní vozy DBS 06.11.2008  17:43
Re: Carabinieri Aleš 06.11.2008  10:48
Policejní vozy Horac74 06.11.2008  09:55
Carabinieri Fifu 06.11.2008  09:53
Vstoupit do diskuse ›