Mitsubishi Colt Ralliart od Tommy Kaira: nepatří do starého železa

Mitsubishi Colt Ralliart od Tommy Kaira: nepatří do starého železa: titulní fotka Automobilka se třemi diamanty sice už ostrého colta omladila a přepracovala, už brzy se ale objeví zbrusu nová úprava pro předešlou verzi, známou u nás jako CZT. Pracuje na ní japonské firma Tommy Kaira.

Možná vás to překvapí, ale první věta v úvodu článku platí překvapivě pouze pro evropský trh. Zatímco my dostali colta s přídí ve stylu lanceru, v Japonsku se stále vesele prodává varianta s přídí, která pamatuje ještě sourozence jménem Smart Forfour. Takže zatímco tento tuning půjde u nás aplikovat pouze na předešlou verzi, v JPN se jedná o úpravu aktuálního modelu.

To jen pro pořádek, teď se pojďme podívat, co se chystá u Tommy Kaira. Tato firma před pár dny ukázala svou verzi Toyoty Prius a nyní připravuje model Colt R. Zatím je ve fázi vývoje, takže nejsou k dispozici kompletní informace, nicméně již z fotek je vidět, že malý hot-hatch s oturbenou patnáctistovkou dostal příď s novou maskou chladiče a členitým nárazníkem, jenž končí proklatě nízko nad vozovkou. Dále tu máme nástavce blatníků, ukrývající prozatím tovární kola, která nám tím pádem trošku zapadla do kastle, nový je i zadní nárazník a střešní spoiler. Nelze přehlédnout ani koncový díl výfuku se skutečně nemalou koncovkou. Další modifikace technického rázu budou prozrazeny později.

Fotogalerie

  • Mitsubishi Colt Ralliart od Tommy Kaira: nepatří do starého železa: fotka 1
  • Mitsubishi Colt Ralliart od Tommy Kaira: nepatří do starého železa: fotka 2
  • Mitsubishi Colt Ralliart od Tommy Kaira: nepatří do starého železa: fotka 3
  • Mitsubishi Colt Ralliart od Tommy Kaira: nepatří do starého železa: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.