Mini Seven aneb stylová motokára pro omladinu

Mini Seven aneb stylová motokára pro omladinu: titulní fotka Musí to být skvělá zábava, prohánět se jako capart v Mini Seven.

Společnost Mini se specializuje na různá vozítka, zejména pak na luxusní elektrické golfové buginy pro bohaté resorty. Může to dokonce zajít tak daleko, že si na driving dojedete věrnou kopií Hummeru nebo Continentalu GT.

Dneska ale přesně podle hesla „mládí vpřed“ budeme myslet, stejně jako Mini, na děti. Zmenšená replika legendární „sedmičky“ je poháněna benzinovým motůrkem Honda a dovoluje nezletilým řidičům uhánět rychlostí až 30 km/h.

Standardem jsou čtyři kotoučové brzdy stejně jako čtyřbodový bezpečnostní pás – bezpečnost především. Šasi by také mělo nějakou tu ránu vydržet a věřte mi že dřív nebo později nějaká menší havárie musí přijít, zvláště pokud dítko bude dovádět i mimo bezpečné asfaltové plácky. Cena? Docela drsných 200 tisíc Kč, ale zase by hračka dítěti měla vydržet docela dlouho, protože pedály jsou nastavitelné a tak může Mini Seven růst společně s ním. Jdete do toho?

Fotogalerie

  • Mini Seven aneb stylová motokára pro omladinu: fotka 1
  • Mini Seven aneb stylová motokára pro omladinu: fotka 2
  • Mini Seven aneb stylová motokára pro omladinu: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.