MINI Countryman: příslušenství pro milovníky pikniků

MINI Countryman: příslušenství pro milovníky pikniků: titulní fotka Britské MINI si pro milovníky pikniků připravilo nabídku doplňků, které se ukrývají pod označením Getaway Package a prezentují se ve společnosti modelu Countryman.

Těmito doplňky chce MINI zaujmout především milovníky krátkých vyjížděk do přírody, kteří s chutí vyrazí za město a někde na louce dají piknik jako ve starém filmu z padesátých let.

Součástí sady jsou dvě dřevěné skládací židle s designem MINI. Na plátěném sedadle jedné je stylizovaná britská vlajka, zatímco u druhé je použita šachovnice. K bokům sedadel je možné pomocí druků připevnit kapsy na drobnosti. Při použití dřevěné desky, která je součástí dodávky je možné židle přeměnit na stolek.

MINI Five-In-One je podložka se vzorem šachovnice, která může sloužit jako přehoz přes postel, pikniková deka, markýza, spací pytel nebo poncho. V rozích teto podložky jsou smyčky, které usnadňují její upevnění a manipulaci s ní.

V nabídce jsou i holínky a větrovka MINI, která je moderní interpretací klasické bundy M51 z šedesátých let. V Getaway Package je i košile MINI a nezbytný hrnek na čaj.

Kompletní paket má být v prodeji od září letošního roku a položky, které obsahuje bude možné objednávat i samostatně. Prodej bude probíhat prostřednictvím webového obchodu MINI a vybraných prodejců značky.

Fotogalerie

  • MINI Countryman: příslušenství pro milovníky pikniků: fotka 1
  • MINI Countryman: příslušenství pro milovníky pikniků: fotka 2
  • MINI Countryman: příslušenství pro milovníky pikniků: fotka 3
  • MINI Countryman: příslušenství pro milovníky pikniků: fotka 4
  • MINI Countryman: příslušenství pro milovníky pikniků: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.