MINI Clubman S Rally Edition: pouze pro 70 Američanů

MINI Clubman S Rally Edition: pouze pro 70 Američanů: titulní fotka Britská automobilka MINI myslí i na své fanoušky za oceánem a pro severoamerický trh připravuje speciální sérii sedmdesáti vozů Clubman S Rally Edition.

MINI Clubman S Rally Edition nabídne především specifický vzhled a sadu karosářských doplňků z dílny John Cooper Works. Ty představují nové nárazníky, širší plastové nástavce blatníků i prahů a masku chladiče.

Od ostatních verzí se Rally Edition odliší také díky černému laku karoserie se stříbrnými pruhy, zeleným krytům vnějších zpětných zrcátek a černým litými 17palcovým kolům. Další speciální vnější výbavu představují přídavná xenonové hlavní světlomety a nosič zavazadel na střeše.

Interiér tohoto MINI má být vyveden v černé barvě a standardní výbavou bude multifunkční sportovní volant, automatická klimatizace, autorádio s přehrávačem CD i MP3 a rozhraní Bluetooth.

Ohledně pohonné jednotky a nastavení podvozku nebyly prozatím zveřejněny žádné bližší informace, ale i kdyby zůstal motor ve standardním naladění se 175 koňmi (128 kW), tak mohou Američané počítat se zábavnými a stylovými MINI.

Fotogalerie

  • MINI Clubman S Rally Edition: pouze pro 70 Američanů: fotka 1
  • MINI Clubman S Rally Edition: pouze pro 70 Američanů: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.