Schmidt Revolution Mini Cooper S Clubman Streetworker: nejen kola

Schmidt Revolution Mini Cooper S Clubman Streetworker: nejen kola: titulní fotka U tohoto konceptu jde v první řadě o kola, ani ten zbytek ale není k zahození.

Německá firma Schmidt Revolution, specializující se na výrobu litých kol, připravila showcar na bázi kombíku Mini Cooper S Clubman, jenž prezentuje nový design kol Cirrus.

Jeden by tipoval, že jde o další střípek z mozaiky letošního Essenu, pravdou ovšem je, že je tohle auto nyní prezentováno poprvé, a to právě touto nevýstavní formou. Schmidt Revolution vyrobil nové kolo s pěti zdvojenými paprsky v turbínovém designu a koncept Streetworker má tento nový produkt prezentovat. V tomto případě má rozměr 18“ a jsou na něm obuty pneumatiky Continental o rozměru 215/35. Matná modrá pak ladí s lakem karoserie clubmanu.

Miník dostal matně modrou fólii, jejíž odstín se moc neliší od tovární lesklé modré a doplňuje jí matná černá na blatnících, náraznících a střeše. Snížení podvozku zajistil vzduchový podvozek Streetec, jenž disponuje působivým rozsahem seřízení, od –60 do +40 mm oproti standardu. Úprava motoru pak zajistí nárůst výkonu na 200 koní a 250 Nm točivého momentu (původně 175 k a 240 Nm).

Fotogalerie

  • Schmidt Revolution Mini Cooper S Clubman Streetworker: nejen kola: fotka 1
  • Schmidt Revolution Mini Cooper S Clubman Streetworker: nejen kola: fotka 2
  • Schmidt Revolution Mini Cooper S Clubman Streetworker: nejen kola: fotka 3
  • Schmidt Revolution Mini Cooper S Clubman Streetworker: nejen kola: fotka 4
  • Schmidt Revolution Mini Cooper S Clubman Streetworker: nejen kola: fotka 5
  • Schmidt Revolution Mini Cooper S Clubman Streetworker: nejen kola: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Schmidt Revolution Mini Cooper S Clubman Streetworker AXN2030 27.12.2010  09:02
Vstoupit do diskuse ›