MercedesSport nová značka doplňků přímo z automobilky

MercedesSport nová značka doplňků přímo z automobilky: titulní fotka Mercedes-Benz na autosalonu v Ženevě představí novou značku doplňku pro své modely. Její budoucí zaměření a nabídka bude automobilka demonstrovat na všech karosářských verzích třídy E.

MercedesSport má v blízké budoucnosti nabídnout aerodynamické a stylingové doplňky pro karoserie, sportovní podvozky, nové brzdové systémy, litá kola a stylové úpravy interiérů pro standardní modely.

Na navrhování nových dílů se podílejí designéři a konstruktéři, kteří pracují i na vývoji sériových modelů, pro něž jsou nové doplňky určeny. Vývoj a výrobu nově navržených dílů má na starosti Mercedes-Benz Accessories GmbH.

První modelovou řadou, kterou bude možno vylepšit doplňky z nabídky MercedesSport, je třída E. Nové komponenty jsou určeny pro sedan, kombi, kupé i kabriolet.

Pro karoserie Mercedesů třídy E jsou připraveny sportovně tvarované spoilery pro použití v kombinaci s předním nárazníkem, nástavce prahů, difuzory pod zadní nárazník, spoilery nad zadní okno a na víko zavazadlového prostoru.

V nabídce MercedesSport pro třídu E budou nová 18palcová kola v dvoubarevném provedení a sada sportovního odpružení, která obsahuje nové tlumiče, stabilizátory a kratší pružiny, snižující světlou výšku o 15 mm. K dispozici bude i sportovní brzdový systém s ventilovanými kotouči a šedými třmeny s logy Mercedes-Benz.

Interiér bude možné vylepšit čtyřramenným sportovním volantem, pedály a ochrannými lištami prahů z nerezové oceli a velurovými koberci.

Mercedes-Benz chce prostřednictvím MercedesSport vyjít vstříc všem zájemcům o individualizaci svého vozu, kteří tak doposud činili prostřednictvím nezávislých úpravců.

Fotogalerie

  • MercedesSport nová značka doplňků přímo z automobilky: fotka 1
  • MercedesSport nová značka doplňků přímo z automobilky: fotka 2
  • MercedesSport nová značka doplňků přímo z automobilky: fotka 3
  • MercedesSport nová značka doplňků přímo z automobilky: fotka 4
  • MercedesSport nová značka doplňků přímo z automobilky: fotka 5
  • MercedesSport nová značka doplňků přímo z automobilky: fotka 6
  • MercedesSport nová značka doplňků přímo z automobilky: fotka 7
  • MercedesSport nová značka doplňků přímo z automobilky: fotka 8
  • MercedesSport nová značka doplňků přímo z automobilky: fotka 9


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Chtělo by to víc... Ilikethecars! 24.02.2010  18:19
Konečně Carlsson 24.02.2010  16:17
Vstoupit do diskuse ›