Mercedes-Benz třídy S Pullman od ARES Atelier

Mercedes-Benz třídy S Pullman od ARES Atelier: titulní fotka Automobilka Mercedes-Benz se sice teprve připravuje na premiéru své prodloužené třídy S, ale u ARES Atelier již nabízejí své vlastní provedení.

Mercedes-Benz představí svůj vlastní Pullman s největší pravděpodobností na letošním ženevském autosalonu, ale to nijak nebrání společnosti ARES Performance GmbH se sídlem ve Vídni a výrobou v Modeně v tom, že pod svou značkou ARES Atelier uvede prodlouženou limuzínu, jejímž základem je aktuální třída S.

V konstrukci skeletu a karoserie prodlouženého Mercedes-Benzu od ARES Atelier jsou v hojné míře využity kompozitní materiály a pohonné jednotky doplňuje přepracovaná převodovka, zatímco podvozek je vybaven výkonnějším brzdovým systémem a kontakt s asfaltem zajišťují 21-palcová kola.

Vedle prodloužené limuzíny jsou v nabídce i úpravy pro standardní třídu S a k dispozici jsou i provedení vybavená různými stupni pancéřování.

Úpravy zahrnují i ladění motorů, jejichž výkony se mohou pohybovat od 520 koní (383 kW) do 850 koní (625 kW). Maximální rychlost se pak u vozů se standardním rozvorem sériové třídy S může pohybovat okolo 265 km/h a akceleraci z 0 na 100 km/h lze zvládnout za 4,5 s.

ARES Atelier samozřejmě věnuje maximální pozornost interiéru, v němž lze narazit jen na ty nejluxusnější materiály a v případě prodloužené limuzíny je v zadní části umístěna čtveřice proti sobě umístěných a plně stavitelných sedadel s masážní funkcí.

Ve výbavě nechybí výkonný multimediální systém se 17-palcovou obrazovkou umístěnou pod stropem a chladící box, který je ukryt ve středovém tunelu mezi sedadly.

Fotogalerie

  • Mercedes-Benz třídy S Pullman od ARES Atelier: fotka 1
  • Mercedes-Benz třídy S Pullman od ARES Atelier: fotka 2
  • Mercedes-Benz třídy S Pullman od ARES Atelier: fotka 3
  • Mercedes-Benz třídy S Pullman od ARES Atelier: fotka 4
  • Mercedes-Benz třídy S Pullman od ARES Atelier: fotka 5
  • Mercedes-Benz třídy S Pullman od ARES Atelier: fotka 6
  • Mercedes-Benz třídy S Pullman od ARES Atelier: fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
medved johan 31.01.2015  17:40
Vstoupit do diskuse ›