Mercedes-Benz třídy E: nová generace s bodykitem Kicherer

Mercedes-Benz třídy E: nová generace s bodykitem Kicherer: titulní fotka Nová generace třídy E se sice teprve zabydluje v showroomech, ale tuningoví specialisté na značku Mercedes-Benz už mají připravené nářadíčko a mezi prvními představuje svou úpravu společnost Kicherer.

Německý úpravce vozů s třícípou hvězdou na chladiči se do tuningu nového sedanu pouští s rozvahou a prozatím si připravil jen paket karosářských dílů, který doplňují litá kola a zvýšení výkonu pro model E500 společně se samosvorným diferenciálem.

Na karoserii se objevují decentní až téměř neviditelné doplňky z karbonu v podobě malého spoileru pod předním nárazníkem, krytů vnějších zpětných zrcátek, spoileru na víku zavazadlového prostoru a difuzoru pod zadním nárazníkem. Tyto prvky doplňují ještě nástavce prahů.

Karosářským dílům dělají společnost nové koncovky výfuků a asi nejviditelnější změnou je použití 20palcových litých kol. Pro interiér jsou připraveny úpravy v podobě nového čalounění nebo doplňků z leštěného hliníku.

Úpravy pohonné jednotky se prozatím týkají pouze současného nejvýkonnějšího benzinového provedení E500, u nějž může být sériový výkon 388 koní (285 kW) zvýšen na 430 koní (316 kW). Společně s touto úpravou může dojít i na snížení světlé výšky vozu.

Fotogalerie

  • Mercedes-Benz třídy E: nová generace s bodykitem Kicherer: fotka 1
  • Mercedes-Benz třídy E: nová generace s bodykitem Kicherer: fotka 2
  • Mercedes-Benz třídy E: nová generace s bodykitem Kicherer: fotka 3
  • Mercedes-Benz třídy E: nová generace s bodykitem Kicherer: fotka 4
  • Mercedes-Benz třídy E: nová generace s bodykitem Kicherer: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: . %Horways 26.03.2009  19:07
. lucky.f 26.03.2009  08:33
. %Horways 26.03.2009  07:22
Vstoupit do diskuse ›