Mercedes-Benz třídy C Combi: lifestylové kombi podle Marcuse Piecha

Mercedes-Benz třídy C Combi: lifestylové kombi podle Marcuse Piecha: titulní fotka Německá tuningová firma Piecha Design, kterou založil a vede Marcus Piecha, se naplno věnuje úpravám vozů s třícípou hvězdou na přídi. K jejím nejnovějším produktům patří sada doplňků pro kombi třídy C.

Úpravy nabízené firmou Piecha Design jsou vhodné pro všechny verze současné generace Mercedesu třídy C s karoserií typu kombi a sportovním paketem AMG.

Sada doplňků obsahuje novou masku chladiče, která má jen dvě lamely namísto původních tří a chromované orámování. Pod přední nárazník patří malý nenápadný spoiler, u nějž se zákazník může rozhodnout, jestli jej chce z plastu nebo karbonu.

Dalšími změnami na přídi mohou být světla pro denní svícení ze světelných diod a zamračení hlavních světlometů. Poslední úpravou karoserie je difuzor pod zadním nárazníkem, který může být rovněž jen z plastu nebo z karbonu.

K agresivnějšímu vzhledu zádě má přispět nový koncový díl výfukového systému, ukrývající pod označením Piecha Quadra čtveřici koncovek. Pro vozy s šestiválcovými motory je v nabídce replika výfukového systému modelu C 63 AMG.

Mezi změny, které jsou vidět a odrážejí se i v jízdních vlastnostech, patří sada sportovních pružin. Piecha Design nabízí snížení světlé výšky o 20 nebo 35 mm. Místo sériových kol mohou zaujmout 19palcová kola Piecha dp2 Phantom s pneumatikami Dunlop Sport Maxx o rozměrech 225/35 ZR19 vpředu a 255/30 ZR19 vzadu.

Poslední úpravou, kterou má ovšem postřehnout jen řidič, je Piecha CS Power konvertor zlepšující odezvu motoru na sešlápnutí plynového pedálu. Podle tiskových materiálů úpravce má mít motor vedle sportovnějšího projevu i nižší spotřebu.

Fotogalerie

  • Mercedes-Benz třídy C Combi: lifestylové kombi podle Marcuse Piecha: fotka 1
  • Mercedes-Benz třídy C Combi: lifestylové kombi podle Marcuse Piecha: fotka 2
  • Mercedes-Benz třídy C Combi: lifestylové kombi podle Marcuse Piecha: fotka 3
  • Mercedes-Benz třídy C Combi: lifestylové kombi podle Marcuse Piecha: fotka 4
  • Mercedes-Benz třídy C Combi: lifestylové kombi podle Marcuse Piecha: fotka 5
  • Mercedes-Benz třídy C Combi: lifestylové kombi podle Marcuse Piecha: fotka 6
  • Mercedes-Benz třídy C Combi: lifestylové kombi podle Marcuse Piecha: fotka 7
  • Mercedes-Benz třídy C Combi: lifestylové kombi podle Marcuse Piecha: fotka 8
  • Mercedes-Benz třídy C Combi: lifestylové kombi podle Marcuse Piecha: fotka 9

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.