Mercedes-Benz SLS AMG inspirací pro rychlý motorový člun

Mercedes-Benz SLS AMG inspirací pro rychlý motorový člun: titulní fotka Supersport Mercedes-Benz SLS AMG se stal inspirací a vzorem pro rychlý motorový člun společnosti Cigarette Racing Team, který se představil tento týden na Miami International Boat Show.

Společnost Cigarette Racing Team patří od roku 1969 mezi výrobce nejvýkonnějších a nejluxusnějších rychlých motorových člunů, do jejichž stavby a konstrukce promítá zkušenosti ze závodů třídy Offshore na volném moři.

Nový model Cigarette 46' Rider se Mercedesu SLS AMG přibližuje lakem svého 46 stop (14 metrů) dlouhého trupu. Barevné provedení člunu kombinuje stříbrnou ALUBEAM s bílým metalickým lakem AMG Designo Mystic White. Interiér lodi je čalouněn mořské vodě odolnou látkou, která kombinuje dva barevné tóny koženého čalounění Mercedesu SLS AMG.

Výrobce motorových člunů se při vývoji a výrobě nového modelu neinspiroval pouze barevný provedením Mercedesu, ale i výkony jeho osmiválce, který poskytuje 571 koní (420 kW). K pohonu člunu slouží pár přeplňovaných osmiválcových motorů Mercury Racing, které z objemu 9,0 litru poskytují výkon 1350 koní (993 kW) a Cigarette 46' Rider s nimi může uhánět rychlostí okolo 210 km/h.

Fotogalerie

  • Mercedes-Benz SLS AMG inspirací pro rychlý motorový člun: fotka 1
  • Mercedes-Benz SLS AMG inspirací pro rychlý motorový člun: fotka 2
  • Mercedes-Benz SLS AMG inspirací pro rychlý motorový člun: fotka 3
  • Mercedes-Benz SLS AMG inspirací pro rychlý motorový člun: fotka 4
  • Mercedes-Benz SLS AMG inspirací pro rychlý motorový člun: fotka 5
  • Mercedes-Benz SLS AMG inspirací pro rychlý motorový člun: fotka 6
  • Mercedes-Benz SLS AMG inspirací pro rychlý motorový člun: fotka 7


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Koule Falta 20.02.2010  19:17
Vstoupit do diskuse ›