Mercedes-Benz SL: widebody kit od Misha Designs

Mercedes-Benz SL: widebody kit od Misha Designs: titulní fotka Ať už vlastníte libovolné SLko od roku výroby 2003, můžete si ho nechat vybavit tímto výrazným widebody-kitem.

Luxusních kupé-roadsterů nejezdí po evropských silnicích zrovna málo, takže je docela dobře možné, že majitel některého z nich zatouží po rozšiřující úpravě od Misha Designs.

Vzhledem k tomu, že jde jen o stylistickou záležitost, budu s tím hotový raz dva. Nový přední nárazník s pořádnými sacími otvory a karbonovým lízátkem přechází do výrazně rozšířených blatníků (míry výrobce neuvádí), vybavených otvory pro odvod horkého vzduchu od brzd. Stejným způsobem je vyřešena zadní část auta – nový nárazník s karbonovým difuzorem a výdechy od brzd navazuje na vytažené blatníky a uprostřed auta se této konfiguraci přizpůsobují masivnější prahy. Celek doplňuje kapota s karbonovými ventilačními průduchy a spoiler na víku kufru. K úpravě pochopitelně náleží i příslušná kola, ani s jejich rozměry se ale u Misha Designs neobtěžovali.

Jak už bylo řečeno, tímto způsobem lze upravit poslední generaci modelu Sl bez ohledu na to, zda jde o verzi před nebo po faceliftu.

Fotogalerie

  • Mercedes-Benz SL: widebody kit od Misha Designs: fotka 1
  • Mercedes-Benz SL: widebody kit od Misha Designs: fotka 2
  • Mercedes-Benz SL: widebody kit od Misha Designs: fotka 3
  • Mercedes-Benz SL: widebody kit od Misha Designs: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.