Mercedes-Benz S: Nový obleček od společnosti Carlsson

Mercedes-Benz S: Nový obleček od společnosti Carlsson: titulní fotka Dvorní úpravce vozů značky Mercedes-Benz si pro majitele současné generace třídy S připravil novou sadu tuningových doplňků, která je vhodná prakticky pro všechny verze.

Carlsson má ve své nabídce úpravy téměř pro všechny současné modely značky Mercedes-Benz a zájemci o produkty této společnosti si mohou objednat kompletně přepracovaný vůz nebo pouze některé komponenty. K dispozici je zvyšování výkonu ale také pouze kosmetické úpravy.

Právě do kategorie kosmetických úprav patří Carbon Design kit RS, který má současné třídě S dodat dávku sportovní agresivity. Součástí této sady je přední spoiler pod nárazník s čtveřicí kruhových světlometů, nová maska chladiče, znak společnosti Carlsson na kapotu, nástavce prahů, difuzor pod zadním nárazníkem a spoiler na víku zavazadlového prostoru.

Vzhled sportovce mohou dotvářet jednadvacetipalcová litá kola a čtveřice koncovek výfuku pod zadním nárazníkem. Tento paket je podle výrobce vhodný pro modely S 320 CDI, S 350, S 450, S 500, S 600, S 63 AMG a S 65 AMG.

Fotogalerie

  • Mercedes-Benz S: Nový obleček od společnosti Carlsson: fotka 1
  • Mercedes-Benz S: Nový obleček od společnosti Carlsson: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Libovec libovej Carlsson 02.12.2008  12:22
Vstoupit do diskuse ›