Mercedes-Benz CL 65 AMG by Expression Motorsport

Mercedes-Benz CL 65 AMG by Expression Motorsport: titulní fotka Širší je lepší? No asi jak co, každopádně u aut to tak leckomu připadá. I proto nabízí Expression Motorsport rozšiřující bodykit pro vaše CL.

Mercedes CL byl pokropen trochou živé vody, ostatně o změnách (z nichž hlavní je „smrt“ atmosférického CL63 AMG) jsme vás již informovali ve článku Mercedes-Benz CL 63 a 65 AMG: omlazení siláci

Snad aby se stávající majitelé neostýchali zastavit v Monte Carlu přímo před vchodem, přichystal belgický tuner rozšiřující bodykit, který vidíte na obrázcích. Na nich je Mercedes-Benz CL 65 AMG 40th Anniversary Edition, ovšem upravený někým šikovným ve fotoshopu tak, aby byly co nejlépe zamýšlené úpravy vašeho auta vidět.

Nové jsou nástavce prahů, vytažené blatníky, kompletně vyměněna je i celá dolní přední i zadní část nárazníku včetně difuzoru. Motor o výkonu 450 kW a točivém momentu 1000 Nm nebyl upravován, nad ním ale najdeme výrazněji tvarovanou hliníkovou kapotu. Další dvě změny najdeme na zádi: odtrhovou hranu kufru nyní zdobí elegantní spojler a peprnější zvuk vidlicovému dvanáctiválci dodává sportovní výfukový systém. Cenu zatím neznáme.

Fotogalerie

  • Mercedes-Benz CL 65 AMG by Expression Motorsport: fotka 1
  • Mercedes-Benz CL 65 AMG by Expression Motorsport: fotka 2
  • Mercedes-Benz CL 65 AMG by Expression Motorsport: fotka 3
  • Mercedes-Benz CL 65 AMG by Expression Motorsport: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
;-) laufík 29.07.2010  12:07
Vstoupit do diskuse ›