Mercedes-Benz C Wald International: ve stylu DTM

Mercedes-Benz C Wald International: ve stylu DTM: titulní fotka Japonská tuningová společnost Wald International z Osaky rozšiřuje nabídku svých úprav pro automobily značky Mercedes-Benz a zaměřila svou pozornost na sedan třídy C.

Mezi speciality společnosti Wald International patří zajímavé úpravy karoserií, montáže kompresorů k motorům značky Lexus/Toyota a sportovní výfuková potrubí. Vedle vozů značek, patřících pod křídla značky Toyota, se tato firma zaměřuje na luxusní auta jako BMW, Mercedes-Benz, Aston Martin, Bentley a v jejím portfoliu se nacházejí i díly pro modely značek Infiniti a Acura.

Nejnovější výtvorem společnosti Wald International je úprava sedanu třídy C značky Mercedes-Benz. Na čtyřdveřovém sedanu je použit nový přední nárazník, přední blatníky, kapota motoru, nástavce prahu, zadní nárazník s difuzorem a rozměrný spoiler na víku zavazadlového prostoru, který připomíná závodní speciály DTM, ale také Mercedes-Benz 190 E 2.5–16 Evolution II. Společnost prozatím neuvádí, jaké změny byly provedeny pod kapotou, ale bezpochyby bude přepracován minimálně výfukový a brzdový systém.

Fotogalerie

  • Mercedes-Benz C Wald International: ve stylu DTM: fotka 1
  • Mercedes-Benz C Wald International: ve stylu DTM: fotka 2
  • Mercedes-Benz C Wald International: ve stylu DTM: fotka 3
  • Mercedes-Benz C Wald International: ve stylu DTM: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
nadhera Prezioso 02.04.2008  15:53
ve3 %ve3 26.03.2008  18:05
jok mmmmmmil 26.03.2008  16:47
Hmmm Fitipaldy 26.03.2008  13:43
Vstoupit do diskuse ›