Mercedes-Benz SL 63 AMG Edition IWC - dva mistrovské kousky

Mercedes-Benz SL 63 AMG Edition IWC - dva mistrovské kousky: titulní fotka Silné automobily a špičkové hodinky vždycky patřily k sobě. Teď ovšem firmy Mercedes a IWC vytvořily skutečně nerozlučnou dvojici.

Tak nám Mercedes už zase trochu zahýbá svému tradičnímu hodinářskému partnerovi, firmě TAG Heuer. Ta je partnerem týmu formule 1 McLaren Mercedes, její současnou největší hvězdou je jeho pilot Lewis Hamilton a Švýcaři dokonce pro majitele supersportu SLR vyrábí už řadu let speciální série chronografů. Ale Heueru to zjevně není nic platné, limitovanou sérii kupé-roadsteru SL udělali stuttgartští s konkurencí od IWC Schaffhausen, s níž ve Stuttgartu tímto způsobem spolupracují už od roku 2004.

Vůz SL 63 AMG Edition IWC, jenž vznikne pouze ve dvěstěkusové sérii dostal speciální bílý lak s perleťovým efektem, který kontrastuje s karbonovými AMG doplňky vyvedenými v černém matném laku, jinak je to vlastně úplně obyčejné SL 63 AMG s efektními 19“ kovanými koly. V interiéru najdete tmavohnědou kůži a karbon a také krabičku s hodinkami IWC Grosser Ingenieur s pouzdrem o průměru 45,5 mm, mechanickým strojkem s automatickým nátahem a safírovým sklíčkem i dnem. Ty jsou totiž v ceně. Chcete mít tuhle kombinaci na ruce a v garáži? Objednávky se přijímají už teď a auta budou k dodání letos v listopadu.

Fotogalerie

  • Mercedes-Benz SL 63 AMG Edition IWC - dva mistrovské kousky: fotka 1
  • Mercedes-Benz SL 63 AMG Edition IWC - dva mistrovské kousky: fotka 2
  • Mercedes-Benz SL 63 AMG Edition IWC - dva mistrovské kousky: fotka 3
  • Mercedes-Benz SL 63 AMG Edition IWC - dva mistrovské kousky: fotka 4
  • Mercedes-Benz SL 63 AMG Edition IWC - dva mistrovské kousky: fotka 5
  • Mercedes-Benz SL 63 AMG Edition IWC - dva mistrovské kousky: fotka 6
  • Mercedes-Benz SL 63 AMG Edition IWC - dva mistrovské kousky: fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
ZCHNeFgJiNitIWCG dBFgUrZaTb 06.03.2012  07:05
Bestcar Carlsson 12.05.2008  16:44
Vstoupit do diskuse ›