McLaren nabízí nové doplňky pro ochranu a individualizaci modelů rodiny Sports Series

McLaren nabízí nové doplňky pro ochranu a individualizaci modelů rodiny Sports Series: titulní fotka McLaren Automotive představuje novou řadu oficiálních ochranných i stylových doplňků a příslušenství pro modely 540C, 570S a 570GT.

McLaren Automotive na letošním ženevském autosalonu představil prvního zástupce nové generace modelů Super Series, ale nezapomíná ani na nižší řadů modelů rodiny Sports Series.

Pro modely 540C, 570S a 570GT si britská automobilka připravila novinky, které je mají ochránit před nepřízní počasí i nástrahami každodenního provozu. Dále se rozšířila nabídka individualizačních doplňků pro tyto modely.

V případě ochranných prvků uvádí McLaren nové krycí plachty v několika provedeních a několik nových provedení koberců pro interiér i zavazadlový prostor zástupců rodiny Sports Series. K dispozici rovněž nové ochranné desky pod příď, které chrání aerodynamicky optimalizovanou spodní část přídě před přímým kontaktem s vozovkou.

McLaren 720S ohromí svými výkony a připomene i slavný McLaren F1

Pro zájemce o osobitější vzhled jejich vozu je určena široká paleta doplňků z uhlíkových vláken od krytů vnějších zrcátek přes různé panely na karoserii až po zadní difuzor a přítlačné křídlo. Nechybí ani nová kovaná kola.

Sportovnější atmosféru v interiéru mohou rovněž zajistit prvky z uhlíkových vláken spolu s barevnými bezpečnostními pásy. Z uhlíkových vláken může být nově i volant obšitý kůží nebo Alcantarou.

Fotogalerie

  • McLaren nabízí nové doplňky pro ochranu a individualizaci modelů rodiny Sports Series: fotka 1
  • McLaren nabízí nové doplňky pro ochranu a individualizaci modelů rodiny Sports Series: fotka 2
  • McLaren nabízí nové doplňky pro ochranu a individualizaci modelů rodiny Sports Series: fotka 3
  • McLaren nabízí nové doplňky pro ochranu a individualizaci modelů rodiny Sports Series: fotka 4
  • McLaren nabízí nové doplňky pro ochranu a individualizaci modelů rodiny Sports Series: fotka 5
  • McLaren nabízí nové doplňky pro ochranu a individualizaci modelů rodiny Sports Series: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.