Maybach 57S 4HRH od Project Kahn: na počest královské svatby

Maybach 57S 4HRH od Project Kahn: na počest královské svatby: titulní fotka Svatba prince Williama inspirovala úpravce Project Kahn k vytvoření speciální edice Maybachu 57S.

Co se všemožných oslav týče, je pro světovou elitu rozhodně největší událostí svatba prince Williama s Kate Middletonovou. Taková akce se pochopitelně zvěční do celé řady upomínkových předmětů, určitě budou nějaké ty poštovní známky, mince, sádroví trpaslíci s podpisem novomanželů a tak. A nebo si budete moci tento historický okamžik moci připomínat za volantem speciálně připraveného maybachu.

Zatímco princ i jeho nastávající dodržují dekorum a na svatbu dorazí v autech domácí výroby, Kate dokonce v královnině rollsu, jenž byl poničen demonstranty, když převážel prince Charlese, pro ostatní svatební hosty určitě až takové konvence neplatí. I když kdo ví, v Británii. Každopádně těm, kdo touží po poněkud luxusnější připomínce svatby připravil Project Kahn speciální model Maybach 57S 4HRH (for His Royal Highness).

Je charakterizován speciálním bílým perleťovým lakem, 22" koly Kahn RS a zatmavenými zadními svítilnami. vysoký stupeň zatmavení mají i skla, za nimiž se skrývá interiér, vylepšený několika zajímavými specialitami, jako je golfový deštník z karbonu. A pochopitelně plaketa, že se jedná o svatební speciál. Nic moc úpravy, co říkáte? No ono holt někdy stačí mít dobrý nápad…

Šéf firmy Afzal Kahn věří, že model 4HRH „bude mít v Londýně velkou premiéru“, což má být narážka na jeho účast na svatbě, jak to hodlá provést ovšem nebylo specifikováno. Že by dárek pro novomanžele?

Fotogalerie

  • Maybach 57S 4HRH od Project Kahn: na počest královské svatby: fotka 1
  • Maybach 57S 4HRH od Project Kahn: na počest královské svatby: fotka 2
  • Maybach 57S 4HRH od Project Kahn: na počest královské svatby: fotka 3
  • Maybach 57S 4HRH od Project Kahn: na počest královské svatby: fotka 4
  • Maybach 57S 4HRH od Project Kahn: na počest královské svatby: fotka 5
  • Maybach 57S 4HRH od Project Kahn: na počest královské svatby: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.