Maserati Ladies Day - mužům vstup zakázán

Maserati Ladies Day - mužům vstup zakázán: titulní fotka Britský importér značky Maserati připravil soukromou párty určenou pouze pro majitelky vozů s trojzubcem ve znaku. A my máme pár fotek.

Londýnský klub Hurlingham byl svědkem neobvyklé události. Na jednom místě se sešla krásná auta a krásné ženy, chyběla ovšem ta tradiční, třetí a „nedílná“ součást podobných akcí – muži.

Dovozce Maserati totiž uspořádal párty pouze pro své zákaznice, mezi které patří nejen supermodelka Jodie Kidd, ale také moderátorka pořadu Fifth Gear Vicki Butler-Henderson, která je první ženou, která kdy vyhrála závod s vozem této prestižní značky. Jestli se probíralo více to, kolik jim „máso“ žere, v jakých otáčkách řadí vyšší kvalt, za kolik zvládnou okruh v Silverstone nebo spíš kolik teď vysolily za róbu od Gucciho, diamantový náhrdelník a kde mají nejlevnější dětské pleny, to se nám zjistit nepodařilo. A nevíme ani to, zda distingované hovory v pozdějších hodinách nevystřídal nějaký ten pánský striptýz. Znáte to, když se ženské rozjedou, tak to stojí za to, ať už jezdí v maserati nebo ve škodovce.

Zato je z obrázků vidět, že v Británii musí jezdit v autech s Poseidonovým trojzubcem docela pěkné a sympatické řidičky.

Fotogalerie

  • Maserati Ladies Day - mužům vstup zakázán: fotka 1
  • Maserati Ladies Day - mužům vstup zakázán: fotka 2
  • Maserati Ladies Day - mužům vstup zakázán: fotka 3
  • Maserati Ladies Day - mužům vstup zakázán: fotka 4
  • Maserati Ladies Day - mužům vstup zakázán: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: sympaticke %babo 14.07.2008  17:28
Re: sympaticke King 14.07.2008  13:48
Re: sympaticke Vajtus 14.07.2008  11:27
sympaticke %babo 14.07.2008  10:52
Vstoupit do diskuse ›