Maserati GranTurismo MC Trofeo: vylepšená verze pro rok 2013

Maserati GranTurismo MC Trofeo: vylepšená verze pro rok 2013: titulní fotka Do sezony 2013 vyrazí závodní speciál Maserati GranTurismo MC Trofeo s drobnými modifikacemi oproti loňskému modelu.

Účastníci GranTurismo MC Trofeo World Series budou letos na okruzích zase o chloupek rychlejší. Maserati provedlo na závodních speciálech drobná vylepšení, která budou mít vliv na výkonnost italských kupátek.

Zatímco motor V8 4.7 bude mít i nadále 444 koní, slicky od Pirelli budou navlečeny na kolech s větších rozchodem. Došlo také ke snížení váhy, ta se teď dostane na 1360 kg a určité blíže nespecifikované modifikace dostala také karoserie, která se tak stane aerodynamičtější.

Účast v letošní sezoně podepsalo 15 týmů, maximum by mělo být dvacet. Přesný počet jezdců také logicky není konečný, nicméně vloni se za volantem vystřídalo celkem 84 závodníků z 24 zemí světa a letos se očekávají podobné počty. Sezona začíná 28. dubna na okruhu Paul Ricard a závoďáky Maserati se následně objeví i na německém Nürburgringu, čínské Shanghai International Circuit a kalifornské Sonomě.

Fotogalerie

  • Maserati GranTurismo MC Trofeo: vylepšená verze pro rok 2013: fotka 1
  • Maserati GranTurismo MC Trofeo: vylepšená verze pro rok 2013: fotka 2
  • Maserati GranTurismo MC Trofeo: vylepšená verze pro rok 2013: fotka 3
  • Maserati GranTurismo MC Trofeo: vylepšená verze pro rok 2013: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.