Maserati Cipollini Bond: Unikátní silnička je jediná svého druhu

Maserati Cipollini Bond: Unikátní silnička je jediná svého druhu: titulní fotka Výrobce kol Mario Cipollini se spojil s automobilku Maserati a vytvořil unikátní kolo. Je určeno pro aukci ve prospěch lékařského výzkumu.

Čas od času se objeví bicykl od renomovaného výrobce, postavený ve spolupráci s (neméně renomovanou) automobilkou. Dost radikálně se ovšem liší míra angažovanosti těchto partnerů. Někdy se výrobce aut spokojí s logem, jsou ovšem i frajeři, co se aktivně podílí na vývoji.

Teď tu máme spolupráci Maserati a Cipollini a bohužel jde o ten první případ. Italský specialista na jízdní kola vzal svůj model Bond a nechal si jej od trojzubce nalakovat modrou a bílou barvou a následně rám „vytunil“ logem značky. Fakt hustý. $3$

Kolo bude vystaveno v Maserati Lounge na akci Rouleur Classic a v rámci „tiché aukce“ bude čekat na toho, kdo přijde s nejvyšší nabídkou. Získané peníze půjdou na konto Action Medical Research, což je společnost, specializující se na vývoj v oblasti lékařství a farmaceutik.

Fotogalerie

  • Maserati Cipollini Bond: Unikátní silnička je jediná svého druhu: fotka 1
  • Maserati Cipollini Bond: Unikátní silnička je jediná svého druhu: fotka 2
  • Maserati Cipollini Bond: Unikátní silnička je jediná svého druhu: fotka 3
  • Maserati Cipollini Bond: Unikátní silnička je jediná svého druhu: fotka 4
  • Maserati Cipollini Bond: Unikátní silnička je jediná svého druhu: fotka 5
  • Maserati Cipollini Bond: Unikátní silnička je jediná svého druhu: fotka 6


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.