Manželka: místo Triumphu Rocket III bude kuchyně

Manželka: místo Triumphu Rocket III bude kuchyně: titulní fotka O tom, že některé ženy nerozumějí mužské vášni pro dvě kola, se nemá cenu bavit. Tak to prostě je a bude. Pokud ale žijete s ženou typu Alison Raynor z Anglie, mějte se na pozoru, aby vám vaše drahá polovička nevyměnila motorku třeba za novou kuchyň.

Na aukčním portálu ebay se nedávno objevil inzerát, kde velice naštvaná žena nabízela k prodeji milovanou motorku svého manžela, do které zřejmě investoval značnou část rodinného rozpočtu. Manželovy investice do čtyři roky starého Trimphu odsouvali do pozadí novou kuchyň, kterou Alison chtěla, tak se rozhodla vzít věci do vlastních rukou.

Tony Raynor se tak bude muset rozloučit s téměř „300koňovým gaučem za který utratil několik kuchyní“, jak jeho žena nezapomněla trefně poznamenat. Tony na motorku nechal namontovat celou řadu tuningových úprav, jako turbodmychadlo Rotrex nebo TTS mezichladič, což zapříčinilo rapidní nárůst výkonu a krouťáku, který činí 339 Nm. Dále je jeho stroj osazen kovanými písty, zakázkovým výfukem nebo elektronickou jednotkou od Tuneboy.

Mezi kosmetické úpravy patří americká kapotáž na řídítkách a sedlo Corbin, sada kufrů, vyhřívané rukojeti a nová řídítka, široké stupačky, opěrky pro jezdce i spolujezdce a v neposlední řadě také lakování 8-Ball Custom Paint.

Na otázku jednoho zájemce, jak může žena znát tak přesné detaily, odpověděla Alison následovně: „Vím, kde si ten patetický imbecil nechal všechno udělat, protože mě tahal po celé zemi, když si kupoval ty zbytečné nesmysly!“

Tady vidíte, co se stane, když naštvete paní domu! Pro vážné zájemce pak ještě jedna dobrá zpráva z úst samotné Alison: „Pokud máte zájem, napíšu vám číslo toho imbecila a můžete si spolu vykládat ty svoje bláboly o motorkách do nekonečna!“

Rocket III se nakonec podařilo vydražit za 10 800 liber, což je v aktuálním kurzu lehce přes 353 tisíc korun. Přičemž prodávající doufá, že motorka půjde hezky daleko od jejich domu.

A co na to říká kliďas Tony? „Způsob, jakým to bude fungovat, je ten, že ona si koupí kuchyň a já novou motorku.“ $2$

Fotogalerie

 • Manželka: místo Triumphu Rocket III bude kuchyně: fotka 1
 • Manželka: místo Triumphu Rocket III bude kuchyně: fotka 2
 • Manželka: místo Triumphu Rocket III bude kuchyně: fotka 3
 • Manželka: místo Triumphu Rocket III bude kuchyně: fotka 4
 • Manželka: místo Triumphu Rocket III bude kuchyně: fotka 5
 • Manželka: místo Triumphu Rocket III bude kuchyně: fotka 6
 • Manželka: místo Triumphu Rocket III bude kuchyně: fotka 7
 • Manželka: místo Triumphu Rocket III bude kuchyně: fotka 8
 • Manželka: místo Triumphu Rocket III bude kuchyně: fotka 9
 • Manželka: místo Triumphu Rocket III bude kuchyně: fotka 10
 • Manželka: místo Triumphu Rocket III bude kuchyně: fotka 11

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.