LUMMA Design CLR 550 R ještě sportovnější Cayenne GTS

LUMMA Design CLR 550 R ještě sportovnější Cayenne GTS: titulní fotka Společnost LUMMA Design se úpravě BMW X6 vrhla na Porsche Cayenne GTS a i toto SUV upravila tak, že jeho majitel může zapomenout na sebemenší výlet mimo asfalt.

Porsche Cayenne GTS je již při opouštění bran výrobního závodu nejvíce na asfalt zaměřeným zástupcem svého rodu a po zásahu společnosti LUMMA Design je z něj vysloveně „švihák asfaltový“.

LUMMA Design CLR 550 R je ve srovnání se sériovým základem o 50 mm širší, což je výsledek použití vytažených blatníků, navazujících na nový přední nárazník i zadní nárazník a nástavce prahů. Rozkročený vzhled bílého SUV umocňuje použití třiadvacetipal­cových litých kol obutých do pneumatik o rozměrech 315/25 ZR23.

Pod kapotou samozřejmě pracuje zážehový vidlicový osmiválec o objemu 4,8 litru, jehož sériový výkon 405 koní (298 kW) byl u LUMMA Design zvýšen na blíže neurčenou hodnotu pomocí přeprogramování řídící jednotky. Upraven byl i podvozek a Cayenne je nyní o 40 mm blíže k zemi.

V interiéru došlo na kompletní přečalounění, které vedle dvou barev kombinuje pravou kůži s alcantarou. Cestující si samozřejmě mohou užívat výkonný multimediální systém, který má 7,5palcové obrazovky umístěné v opěrkách hlav předních sedadel.

Fotogalerie

  • LUMMA Design CLR 550 R ještě sportovnější Cayenne GTS: fotka 1
  • LUMMA Design CLR 550 R ještě sportovnější Cayenne GTS: fotka 2
  • LUMMA Design CLR 550 R ještě sportovnější Cayenne GTS: fotka 3
  • LUMMA Design CLR 550 R ještě sportovnější Cayenne GTS: fotka 4
  • LUMMA Design CLR 550 R ještě sportovnější Cayenne GTS: fotka 5
  • LUMMA Design CLR 550 R ještě sportovnější Cayenne GTS: fotka 6


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
nevim, nevim kubikula21 27.11.2008  18:15
Vstoupit do diskuse ›