Lumma Design a záplava uhlíkových vláken pro nový Mercedes-AMG G 63

Lumma Design a záplava uhlíkových vláken pro nový Mercedes-AMG G 63: titulní fotka Lumma Design chce být mezi prvními tuningovými firmami, které nabídnou úpravy pro novou generaci třídy G značky Mercedes-Benz. Pro jistotu zaměřila svou pozornost rovnou na její nejvýkonnější verzi.

Mercedes-AMG G 63 ve své nejnovější podobě s přeplňovaným čtyřlitrovým osmiválcem o výkonu 585 koní (430 kW) rozhodně nepůsobí nenápadně, ale po zákroku Lumma Design se má stát naprosto nepřehlédnutelným.

Za označením CLR G770 se ukrývá sada nových karosářských dílů z uhlíkových vláken, jejíž součástí je vedle nových nárazníků, nástavců blatníků a prahů i nová kapota motoru s výdechy pro odvod horkého vzduchu z motorového prostoru.

Z uhlíkových vláken je pak i kryt náhradního kola, spoiler nad zadním oknem s přídavným brzdovým světlem i lišta s přídavnými LED světly nad čelním sklem. K agresivnější vizáži vozu má vedle samotných linií nových dílů přispět i rozšíření v oblasti blatníků o 40 mm na obou stranách.

K úpravám exteriéru má patřit i nový výfukový systémem se systémem aktivních klapek pro výraznější zvukový projev a čtyřhrannými koncovkami vyvedenými před zadními koly. Samozřejmostí jsou nové sady kol. K dispozici mají být 23palcové disky Lumma CLR Racing 2 s pneumatikami 305/35 ZR23 a 24palcová kola Lumma CLR 24 RS obutá do pneumatik 355/25 ZR24.

Lumma Design vedle exteriéru věnuje pozornost i individualizaci interiéru za využití exkluzivních materiálů obložení palubní desky i dalších částí prostoru pro cestující a čalounění sedadel.

Na ladění motoru a úpravách podvozku modelu G 63 se v současnosti pracuje a Lumma Design uvádí, že výsledky svého vývoji hodlá již brzy představit svým zákazníkům a zájemcům o úpravy novinky značky Mercedes-AMG.

Fotogalerie

  • Lumma Design a záplava uhlíkových vláken pro nový Mercedes-AMG G 63: fotka 1
  • Lumma Design a záplava uhlíkových vláken pro nový Mercedes-AMG G 63: fotka 2
  • Lumma Design a záplava uhlíkových vláken pro nový Mercedes-AMG G 63: fotka 3
  • Lumma Design a záplava uhlíkových vláken pro nový Mercedes-AMG G 63: fotka 4
  • Lumma Design a záplava uhlíkových vláken pro nový Mercedes-AMG G 63: fotka 5
  • Lumma Design a záplava uhlíkových vláken pro nový Mercedes-AMG G 63: fotka 6
  • Lumma Design a záplava uhlíkových vláken pro nový Mercedes-AMG G 63: fotka 7
  • Lumma Design a záplava uhlíkových vláken pro nový Mercedes-AMG G 63: fotka 8


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.