Diskuse: LSE Design Range Rover Sport Coupe: Jeden pár dveří stačí

zpět na článek
 • spacewerk

  tohle neni Range Rover ale Range rover Sport

  05.12.07 22:31 Reagovat

  tohle neni Range Rover ale Range rover Sport
  nevim co vam na tehle uprave tak vadi, Sportik je stejne primarne urcenej jen na cesty a me se to celkem libi sice original je original ale stejne je peknej a jestli padne slovo ze tomu nerozumin tak jezdim v Discovery 3 a skutecne ji beru i do terenu >:D

 • estiaj

  hmm

  05.12.07 12:35 Reagovat

  nic ve zlem, karbon a teren k sobe nepasuji, ale nebyl nahodou puvodni Range 3D? :-)

 • roverer

  Re: Super

  05.12.07 11:36 Reagovat

  to mi teda rekni jedinou věc co je na tom výborný???? pokud nejsi disko tunírek co má úchylku dělat z vraků naleštěný šmucky, pak bych si o tuhletu úpravu RR ani kolo neopřel.
  A vůbec se divim že LR si nechá takle kurvit svý méno, že někdo z univerzálního auta udělá paštiku na silnice, to abych se bál sjet na polní cestu abych neočesal všechny ty cetky co na to ty tunýrci nalepili.

  JO ale věřim že se to spoustě ubožáčků bude zamlouvat. >:D

 • JSL

  Super

  05.12.07 11:12 Reagovat

  Vypadá to výborně, tak proč ne???? Už to není Range, ale o to se tady (myslím) taky nikdo nesnažil..... :yes:

 • roverer

  paštika

  05.12.07 09:52 Reagovat

  tak tak udělat z toho btakovou paštiku je fakt výsměch to ať dělaj z Cayenna to se k tomu vybízí jak je odpornej ale Range je luxusní a hlavně funkční offroad, kterej ne světe nemá konkurenci, tak proč ho takle kazit!

 • spacewerk

  neni to špatný

  05.12.07 09:50 Reagovat

  ale osobně bych z tak legendárního a dokonalýho vozidla jako je RR, i když sem tam nějakou mouchu má, nedělal takovejhle pazgrivec vždyť, je to výsměch všemu co chtěl land rover vyjádřit modelem range rover.
  Tohleto si koupí tak vymaštěnnej diskontek co neví co z prachama a bude na to lovit dementní buchtičky, protože inteligentní člověk by z něčeho tak dokonalýho jako je RR neudělal takovejhle hnus. Když chhce někdo nechopnýho offroada ať si koupí krumpy jako je Q7 nebo X5 ale RR si tohlleto opravdu nezaslouží.

zpět na článek


Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20377 | Zobrazit seznam všech anket