LSD Mercedes SLK: dveře ve stylu motýlích křídel

LSD Mercedes SLK: dveře ve stylu motýlích křídel: titulní fotka Pokud ale máte doma roadster Mercedes-Benz SLK a chcete jej před novou kabrio sezónou trošku vylepšit, máme pro vás jeden tip – zvedací dveře od renomované firmy LSD, které dají vašemu SLK úplně jiný šmrnc.

Mercedes-Benz SLK spadá do kategorie luxusních roadsterů, popř. Coupé-Cabrio, a je velmi charismatickým autem, alespoň u nás v ČR. Přitahuje pohledy nejen mužů, kteří zvažují, jaký nástup má motor pod kapotou a jak to asi drží v zatáčkách, ale i žen, které si spíše představují, jaký nástup bude mít jistě šarmantní řidič. Pokud by majitelé SLK chtěli být ještě více středem pozornosti, jistě jim pomůžou vyklápěcí dveře ve stylu motýlích křídel.

Montáž zvedacích dveří LSD je poměrně jednoduchá. Pokud jste mechanicky zruční, zvládnete to za 4 až 5 hodin i sami, pokud nejste, probíhá montáž u dealera. Vyklápěcí systém se montuje bezdestrukční technologií, tzn. nedochází k žádnému vrtání, sváření …, montují se totiž do standardních otvorů po sériových dveřích.

Systém otevíraní je ale pochopitelné jiný. Dveře se nejdříve standardně pootevřou (jako obyčejné dveře), ale pouze do úhlu 30

Fotogalerie

  • LSD Mercedes SLK: dveře ve stylu motýlích křídel: fotka 1
  • LSD Mercedes SLK: dveře ve stylu motýlích křídel: fotka 2
  • LSD Mercedes SLK: dveře ve stylu motýlích křídel: fotka 3
  • LSD Mercedes SLK: dveře ve stylu motýlích křídel: fotka 4
  • LSD Mercedes SLK: dveře ve stylu motýlích křídel: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.