Louis Vuitton představuje sadu zavazadel z uhlíkových vláken pro BMW i8

Louis Vuitton představuje sadu zavazadel z uhlíkových vláken pro BMW i8: titulní fotka K luxusnímu supersportu patří i luxusní zavazadla od renomovaného specialisty. Louis Vuitton připravil sadu, která se perfektně hodí ke karbonovému BMW i8, je totiž vyrobena také z uhlíkových vláken.

Masivní použití karbonu je jednou z důležitých součástí identity ekosupersportu od BMW a francouzskou firmu Louis Vuitton, specializovanou na zavazadla všeho druhu, inspiroval i při návrhu sady tašek právě pro mnichovský plug-in hybrid. Tradiční kůže by také byla rozhodně v pořádku, nicméně mnohem stylovější je materiál, jenž využívá karbonových vláken a jenž je díky nim údajně extrémně odolný. Co je ale určitě ještě důležitější, ke karbonovému i8 struktura tkaniny s laserem vyřezávaným logem LV skvěle sedí. A na tu kůži nakonec také došlo, je použita na ucha, popruhy a horní a spodní část tašek.

Sada zavazadel zahrnuje dvě tašky a futrál na oblek ze zmíněné speciální tkaniny a skořepinový kufr, které jsou navrženy tak, aby perfektně vyplnily odkládací prostory v kabině vozu. Zakoupit si je budete moci počínaje 1. dubnem v obchodech Louis Vuitton v Mnichově, Miláně, Londýně, Paříži, Moskvě, Dubaji, New Yorku a Los Angeles, musíte si ale jejich dodání předem objednat. O ceně se nemluví, buď na to máte, nebo ne…

Fotogalerie

  • Louis Vuitton představuje sadu zavazadel z uhlíkových vláken pro BMW i8: fotka 1
  • Louis Vuitton představuje sadu zavazadel z uhlíkových vláken pro BMW i8: fotka 2
  • Louis Vuitton představuje sadu zavazadel z uhlíkových vláken pro BMW i8: fotka 3
  • Louis Vuitton představuje sadu zavazadel z uhlíkových vláken pro BMW i8: fotka 4
  • Louis Vuitton představuje sadu zavazadel z uhlíkových vláken pro BMW i8: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.