Infiniti spolupracuje s Louis Vuitton

Infiniti spolupracuje s Louis Vuitton: titulní fotka Japonská, tedy pardon, americká automobilka Infiniti představí v Ženevě koncept, vyvinutý za přispění luxusního výrobce zavazadel Louis Vuitton.

Znáte výrobky značky Louis Vuitton? To jsou takové ty kabelky, kabely, tašky a kufry, jejichž cena se pohybuje od cen v úrovni slušných litých kol včetně obutí po částky za celé auto. A právě tahle firma pomůže na evropský trh nově přicházejícímu Infiniti k dalšímu zviditelnění.

Infiniti plánuje na březnový ženevský autosalon zatím blíže neurčený koncept, jenž má oslavit dvacet let výroby automobilů a zároveň naznačit něco o budoucnosti značky. Nevíme, zda půjde o kupé nebo spíš o nějaké SUV či velký sedan, bylo však oznámeno, že se koncept představí včetně výbavy v podobě zavazadel zmíněné francouzské módní značky. Mimochodem – když už je řeč o Infiniti – v Ženevě bude mít evropskou premiéru kupé-kabriolet G37, na český trh ale dorazí až o rok a čtvrt později.

Pokud se chcete dozvědět něco o značce Louis Vuitton, pak vězte, že její tradice sahá až do roku 1854. V roce 1987 se stala součástí skupiny luxusních výrobků LVMH. Od roku 1997 rozšířila značka své působení i do oblasti dámské a pánské módy – oblečení, obuv, hodinky a šperky a sluneční brýle. LV je ale známý také díky masivní podpoře veteránských rallye.

Fotogalerie

  • Infiniti spolupracuje s Louis Vuitton: fotka 1
  • Infiniti spolupracuje s Louis Vuitton: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.