Lorinser: Smart s černou duší

Lorinser: Smart s černou duší: titulní fotka "Velký bílý" je druh žraloka, se kterým není radno si moc zahrávat. "Malý černý" je zase nový Smart od Lorinseru, který je k hraní přímo určený.

Smart nemusí být jen obyčejnou nákupní taškou. U Lorinsera vědí, že existuje určitý okruh lidí, co by si velmi rádi vzhled svého městského auta upravili do poněkud ostřejší podoby.

Začněme ale motorem. Benzinový přeplňovaný tříválec byl posilněn kitem, zvyšující výkon z původních 84 na 102 koní. To je mimochodem o čtyři koníky více, než má nejsilnější tovární verze: Smart Brabus. Exteriéru kralují krásná černá leštěná kola z lehkých slitin, obutá do pneumatik o rozměru 205/40 R17 vpředu a 225/35 R17 vzadu. Lorinser oblékl „Speedyho“ (jak mu familiérně tuner říká) do slušivého kabátku, kombinujícího matný a lesklý černý lak s bílými plochami. Zatím sice nevíme přesnou cenu tuningové úpravy, každopádně se jedná o jeden z nejstylovějších dopravních prostředků, ve kterém se po velkém městě můžete pohybovat. Lorinser je zatím skoupý na obrázky, ale nebojte, v Ženevě jej jistě zastihneme v celé jeho kráse.

Fotogalerie

  • Lorinser: Smart s černou duší: fotka 1
  • Lorinser: Smart s černou duší: fotka 2
  • Lorinser: Smart s černou duší: fotka 3
  • Lorinser: Smart s černou duší: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.