Lorinser si hraje s novým Smartem Fortwo

Lorinser si hraje s novým Smartem Fortwo: titulní fotka Specialista na úpravy strojů s třícípou hvězdou na přídi se nebrání ani tuningu nejmenšího čtyřkolového zástupce koncernu Daimler.

Lorinser se věnoval ladění předchozích generací Smartu Fortwo a není tedy nic zvláštního na tom, že se podobně jako konkurenční Carlsson pouští i do úprav nejnovější generace tohoto miniauta.

V první fázi se Lorinser zaměřil na exteriér Smartu. Karoserie Fortwo se dočkala prozatím poměrně decentních úprav v podobě nového spoileru montovaného na spodní část sériového předního nárazníku. Podobným stylem jsou provedeny i nové nástavce prahů a spodní díl zadního nárazníku.

Nepřehlédnutelná jsou litá šestipaprsková kola, která jsou na rozdíl od karoserie ve dvoubarevném provedení. Pozornost může dále přitahovat i nový sportovní výfukový systém s dvojicí koncovek.

Na tyto první doplňky připravené pro nový Smart Fortwo naváže Lorinser podobně širokou nabídkou úprav jako má pro jeho předchozí generaci, což znamená, že se můžeme těšit na sportovní podvozek, vyšší výkon i řadu prvků zvyšujících atraktivitu interiéru.

Fotogalerie

  • Lorinser si hraje s novým Smartem Fortwo: fotka 1
  • Lorinser si hraje s novým Smartem Fortwo: fotka 2
  • Lorinser si hraje s novým Smartem Fortwo: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
BrettGlory BrettGlory 04.08.2017  02:58
StewartTaink StewartTaink 23.07.2017  22:11
StewartTaink StewartTaink 27.06.2017  13:53
WilliamCal WilliamCal 05.01.2017  14:19
Z Twinga/Smartu Ferrari neuděláš MG-RR 05.10.2015  16:53
Vstoupit do diskuse ›