Lorinser: Přiostření pro faceliftované Áčko

Lorinser: Přiostření pro faceliftované Áčko: titulní fotka Německý tuner začíná upravovat omlazenou třídu A od Mercedesu. V první fázi vylepšuje záď, přináší nové designy kol a více výkonu.

Lorinser už pamatuje asi lepší časy, ale stále funguje a drží krok s děním ve Stuttgartu. Nejnovějším počinem je individualizace faceliftovaného hatchbacku Mercedes-Benz třídy A.

Celý paket ještě není kompletní, ale Lorinser se chlubí alespoň první fází. Ta přináší téměř vše potřebné – zahrnuje tři designy litých kol o rozměru 18 a 19 palců s docela zajímavými tvary a nový zadní nárazník. Ten má kromě falešných výdechů samozřejmě difuzor.

Po jeho stranách jsou vyvedeny dva páry koncovek, patřících sportovnímu výfuku, jenž je také součástí paketu. Je naladěn tak, aby ideálně spolupracoval s benzinovým turbodvoulitrem verze A250. Tomu přidává 34 koní na konečných 245 k (182 kW) a ještě výrazněji narostl točivý moment – z 350 na 480(!) N.m. Je jasné, že se to podepíše na dynamice auta, ale Lorinser neuvedl, jak moc.

Fotogalerie

  • Lorinser: Přiostření pro faceliftované Áčko: fotka 1
  • Lorinser: Přiostření pro faceliftované Áčko: fotka 2
  • Lorinser: Přiostření pro faceliftované Áčko: fotka 3
  • Lorinser: Přiostření pro faceliftované Áčko: fotka 4
  • Lorinser: Přiostření pro faceliftované Áčko: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.