Lorinser chystá tuning pro Mercedes SLS AMG

Lorinser chystá tuning pro Mercedes SLS AMG: titulní fotka Zatím je to sice jen na papíře, ale u Lorinseru už intenzivně přemýšlejí, jak dostat z majitelů SLS AMG ještě nějaké to ojro za individualizaci.

Od premiéry supersportovního nástupce gullwingu s označením SLS AMG uplynul teprve týden a už tu máme první nápady, jak medáka potunit. Přichází od Lorinseru a zatím jsou takříkajíc „v tužce“.

Lorinser uvažuje, že by nabídl majitelům eselesek dvě varianty úprav. Ta první je poměrně decentní a zahrnuje přiměřeně (ne)nápadné změny předního nárazníku, širší prahy, zvýrazněné blatníky a prolisy na kapotě, modifikované výdechy za předními koly, a speciální kola. Druhá úprava je už poměrně radikální a zahrnuje karbonovou kapotu, citelně pozměněnou příď, na níž vystřídalo třícípou hvězdu logo Lorinseru, karbonové spoilery a ozdobné lišty a otvory v prazích, mající za úkol přivést k zadním brzdám trochu více vzduchu.

Uvidíme, jak budou nakonec finální úpravy SLS vypadat a zda úpravce sáhne i na techniku. Na toto téma se zatím mlčí, protože zatím ještě nikdo kloudně neví, jak vlastně bude nový gullwing fungovat a jak velké úpravy bude potřebovat.

Fotogalerie

  • Lorinser chystá tuning pro Mercedes SLS AMG: fotka 1
  • Lorinser chystá tuning pro Mercedes SLS AMG: fotka 2
  • Lorinser chystá tuning pro Mercedes SLS AMG: fotka 3
  • Lorinser chystá tuning pro Mercedes SLS AMG: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
dufam salamoon 24.09.2009  15:26
zverstvo mijunior 24.09.2009  11:36
Vstoupit do diskuse ›