Mercedes-Benz CLS by Lorinser: první skica nového CLS!

Mercedes-Benz CLS by Lorinser: první skica nového CLS!: titulní fotka Lorinser připravuje tuningový balíček pro nový Mercedes-Benz CLS a nyní nám ukázal první kresbu. Na tom by samozřejmě nebylo nic až tak zajímavého, kdybychom podobu nového CLS už znali...

Nového čtyřmístného sedanu se splývající zádí se dočkáme až příští rok, lidé od Lorinseru ale dost možná ví víc než my všichni ostatní.

Auto plné dynamických křivek, které vidíme na skice, se totiž velmi blíží předpokládané finální podobě nebo (přesněji řečeno) naší představě o ní. Taky už na netu koluje jedna fotka odmaskovaného prototypu (světlo, část masky a blatník), se kterou tato verze rozhodně není v rozporu.

Očekává se, že pro podzimní představení CLS v Paříži už bude mít Lorinser k dispozici reálné fotky úpravy, což hodnověrnosti téhle skici jen a jen nahrává. I přes upravenou mřížku chladiče, nová 21 palcová litá kola, otvory v kapotě,výraznější nádechy v předním nárazníku či lehce vytažené blatníky se tak (snad) můžeme pokochat novým prémiovým králem elegance pro čtyři; novou generací CLS. Pokud chcete trochu potrápit představivost, podívejte se i na spy fotku nového CLS AMG.

Fotogalerie

  • Mercedes-Benz CLS by Lorinser: první skica nového CLS!: fotka 1


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
ZNAME imageMASTEr 10.06.2010  20:55
To bude bombice Carlsson 10.06.2010  18:50
Vstoupit do diskuse ›