Lexus LX570 Wald International Black Bison Edition: nic pro nás

Lexus LX570 Wald International Black Bison Edition: nic pro nás: titulní fotka Kreativita ósackého úpravce se nyní zaměřila na auto, které v evropské nabídce nenajdete.

Lexus LX570 je velké, žravé SUV, které se do zelené image téhle japonské prémiovky v Evropě vůbec nehodí, na trzích v Japonsku, Americe a vůbec ve zbytku světa se však jedná o vrchol nabídky v kategorii SUV. Pravda – ani my nezůstáváme tak úplně ochuzeni, protože se zde dá koupit jeho blízký sourozenec Toyota Land Cruiser V8, takže není zas takový důvod smutnit.

Každopádně právě tohle velikánské SUV se teď stalo cílem tunerů Wald International, kteří pro něj připravili svůj mediálně profláklý paket Black Bison Edidion. Vzhledem k tomu, že má svého černého bizona od loňského března i zmiňovaný Land Cruiser, není divu, že Japonci katovali kosty a použili jako základ právě původní sadu.

Tedy abych byl přesný – stejný je zadní nárazník s párem dvojitých koncovek výfuku, přední nárazník, jenž se liší pouze náhradou kulatých světlometů světelnými diodami a identická jsou také kola Wald MAHORA M13 o rozměru dvaadvacet palců. Lexus má ale decentnější střešní spoiler, jinak tvarované prahy a méně výrazné lemy blatníků. Kategorii jiných než stylingových změn reprezentuje sportovní výfukový systém, jenž se nabízí s 5,7litrovým V8, který v japonské nabídce landcruiseru chybí.

Pokud vám upravený lex učaroval, není třeba ho komplikovaně dovážet do Evropy, pokud se tedy spokojíte s nedávno prezentovaným projektem Invader L60. Ten bude možné na Starém kontinentu pořídit bez komplikací.

Fotogalerie

  • Lexus LX570 Wald International Black Bison Edition: nic pro nás: fotka 1
  • Lexus LX570 Wald International Black Bison Edition: nic pro nás: fotka 2
  • Lexus LX570 Wald International Black Bison Edition: nic pro nás: fotka 3
  • Lexus LX570 Wald International Black Bison Edition: nic pro nás: fotka 4
  • Lexus LX570 Wald International Black Bison Edition: nic pro nás: fotka 5
  • Lexus LX570 Wald International Black Bison Edition: nic pro nás: fotka 6
  • Lexus LX570 Wald International Black Bison Edition: nic pro nás: fotka 7
  • Lexus LX570 Wald International Black Bison Edition: nic pro nás: fotka 8

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
hen,hen Skoto 28.04.2011  15:41
fuuj rosi007 28.04.2011  10:06
Vstoupit do diskuse ›