Lexus LX 570: ze silničního mamuta závoďákem

Lexus LX 570: ze silničního mamuta závoďákem: titulní fotka I letos se Toyota postavila za JTGrey Racing a hodlá obhájit loňský triumf v seriálu 2011 SCORE Stock Full Championship.

Podobně jako minulý rok i letos se Lexus s Joe Bacalem za volantem vydá na tratě soutěží jako je Mastercraft Safety SCORE San Felipe 250 Race, Tecate SCORE Baja 500 i Baja 1000 nebo SCORE Las Vegas Primm 300.

Většině z vás asi názvy (snad kromě Baja?) nic moc neřeknou, číslovky ale zhruba vyjadřují délku závodu v mílích čož znamená jediné – tohle není soutěž pro nepřipravené.

Že JTGrey Racing patří naopak k těm nejlépe připraveným dokázal například minulý rok, kdy Bacal všechny závody s výjimkou Baja 500 vyhrál. Co že se stalo na pětistovce? Inu…dojel druhý.

Zpět k autu. Lexus LX 570 je samozřejmě pro pouštní závody dobře vyzbrojen a to nejen silným osmiválcem o objemu 5,7 litru, ale také třeba závodními offroad pneumatikami BF Goodrich Baja TA, tlumiči od King Racing, závodnímu sedadly od Sparca nebo světelnou rampou z devíti reflektorů od KC Hilites.

Zatím se však Bacalovi letos nedaří dle představ, v San Felipe (prvním závodě seriálu) skončil mimo body. Každopádně kdyby se udělovala cena za „drsnost“ vozidla, byl by určitě jedním z kandidátů na titul.

Fotogalerie

  • Lexus LX 570: ze silničního mamuta závoďákem: fotka 1

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.



Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20263 | Zobrazit seznam všech anket