Pneu Bridgestone pro Lexus LF-A

Pneu Bridgestone pro Lexus LF-A: titulní fotka Všechny supersportovní vozy Lexus LF-A budou obuty do pneumatik Bridgestone Potenza S001.

Bridgestone před rokem představil svou novou UHP pneumatiku, určenou pro ta nejsportovnější auta planety a pojmenoval ji Potenza S001. Z názvu vyplývá, že chce nepřímo navázat na oblíbenou řadu Pole position, která z neznámých důvodů na čas z nabídky úplně zmizela.

Teď je ale zpátky a vybral si ji jako OEM výbavu dokonce i Lexus pro své superauto LF-A, které se začalo v prosinci vyrábět a před pár dny byl dokončen první produkční kousek. Na LF-A budou mít rozměry 265/35 ZR 20 (95Y) vpředu a 305/30 ZR 20 (99Y) vzadu.

Jak praví oficiální tisková zpráva, „pneumatiky POTENZA S001 kombinují spolehlivou ovladatelnost a předvídatelné chování na mokrém i suchém povrchu s vysokou úrovní komfortu. Od uvedení první generace pneumatik POTENZA na trh v roce 1979 si tato řada mimořádně kvalitních pneumatik vybudovala skvělou pověst mezi různými skupinami zákazníků, a to zejména u řidičů vysoce výkonných vozů a milovníků motoristického sportu.“

To první už bychom také rádi vyzkoušeli osobně, to druhé můžeme osobně potvrdit. $5$

Fotogalerie

  • Pneu Bridgestone pro Lexus LF-A: fotka 1
  • Pneu Bridgestone pro Lexus LF-A: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Bridgestone Potenza samael 21.01.2011  11:48
Vstoupit do diskuse ›