Lexus IS 350C F Sport Special Edition: 175kusová limitka pro Ameriku

Lexus IS 350C F Sport Special Edition: 175kusová limitka pro Ameriku: titulní fotka V nové speciální verzi pro kabriolet Lexus IS C toho není mnoho nového, ale moc dobře to vypadá.

Když jsem předloni testoval kupé-kabriolet Lexus IS 250, zjistil jsem, že jeho asi nejzásadnějším problémem je váha, která dělá z jeho 2,5litrového šestiválce motorizaci na spodní hranici snesitelnosti pro tento typ auta.

V Americe tenhle problém nemají, v nabídce je i šestiválec 3,5 l o výkonu 311 koní a právě pro tuhle verzi teď vznikla F Sport Special Edition, která čítá 175 exkluzivních kousků. Ptáte se, co limitka nabízí?

Tak v první řadě výhradně bílý nebo černý lak (Starfire Pearl nebo Obsidian), speciální 19" kola v grafitovém odstínu, obutá to pneumatik Michelin Pilot Sport 225/35 a v interiéru par černočervená kožená sedadla s vyhříváním i odvětráváním.

A dál? Asi nejzásadnější novinkou je vybavení podvozku sportovními tlumiči Bilstein, kratšími pružinami silnějšími stabilizátory. A to je všechno, tedy když pomineme bohatou nadstandardní výbavu. Ale ten motor, ten motor…

Fotogalerie

  • Lexus IS 350C F Sport Special Edition: 175kusová limitka pro Ameriku: fotka 1
  • Lexus IS 350C F Sport Special Edition: 175kusová limitka pro Ameriku: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.