Lego: Postavte si Porsche 911 GT3 RS. I s kamufláží

Lego: Postavte si Porsche 911 GT3 RS. I s kamufláží: titulní fotka Auta z Lega už jsou trošku otřepané téma, tak zase v Dánsku vymysleli něco, čím na sebe upoutali pozornost. Můžete si postavit maskovanou 911tku.

Fandové Porsche (a nejen vy) – zbystřete. Je před námi ještě několik měsíců počasí, které není úplně nakloněno řidičským hrátkám a tudíž je potřeba nějak zabít čas, strávený mezi čtyřmi stěnami bytu nebo garáže. Pokud si ho chcete zkrátit něčím užitečným, vyhlížejte stavebnici Lego Technic s číslem 42056.

Jedná se totiž o opravdu velice povedený model Porsche 911 GT3 RS, propracovaný (na poměry Lega) skutečně do detailů a ozvláštněný maskovacím polepem kosti… pardon, karoserie. Jedná se skutečně o samolepky, takže si můžete vybrat, jestli si je na auto nalepíte nebo ho ponecháte v černé. Zatím není známo, kdy bude Ultimate IP Car 42056 v obchodech, prozatím se objevil pouze na výstavě hraček Spielwarenmesse v Norimberku, jisté ovšem je, že to nebude žádná láce.

S ohledem na to, že má model řadu komponentů funkčních (mimo jiné třeba nastavitelné zadní křídlo), očekává se, že za těchto zhruba 1300 dílků bude Lego požadovat částku kolem 230 euro. A to už si pořízení stavebnice asi nejeden legomil odpustí.

Fotogalerie

  • Lego: Postavte si Porsche 911 GT3 RS. I s kamufláží: fotka 1
  • Lego: Postavte si Porsche 911 GT3 RS. I s kamufláží: fotka 2
  • Lego: Postavte si Porsche 911 GT3 RS. I s kamufláží: fotka 3
  • Lego: Postavte si Porsche 911 GT3 RS. I s kamufláží: fotka 4
  • Lego: Postavte si Porsche 911 GT3 RS. I s kamufláží: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.