Sleeper: pohledej ;-) to mě zajímá

• Sleeper

Re: Indy

17.10.11 14:48 Reagovat

Zanardi o nohy přišel na Lausitzringu, ano... Slovní spojení" talentovaný závodník" je spíše použitelné pro nováčky, kteří mají dobře našlápnuto. Nikoli pro dvojnásobného vítěze 500 mil Indianapolis. Dan byl za oceánem velká hvězda, uvažoval i o F1 (Williams). Havárie je děsivá, škoda ho....

• Sleeper

Re: Indy

17.10.11 14:46 Reagovat

k.ik: to bylo ve Forth Worthu a je to nějakých deset let zpět, možná i déle, musel bych hledat....

• TeeJayfoto TeeJay

Re: Indy

17.10.11 14:41 Reagovat

IRL také nesleduji (pokud se zrovna neobjeví Danica >:-[] ), ale jméno Wheldon snad nešlo přeslechnout. Velmi talentovaný závodník, je obrovská škoda, že se to stalo. Tyhle závody na oválech mě vůbec nedávají smysl a nejsou ani bezpečné. Nepřišel náhodou o nohy v IRL nebo CART i Zanardi? 8-s :no:

• k.ik

Re: Indy

17.10.11 12:47 Reagovat

Jsou to bezne rychlosti na ovalu. Pred par lety zrusili zavod, protoze prumerna rychlost byla pres 380 km/h a nekteri jezdci ztraceli v zatackach vedomi.

• Michal Foktfoto Michal-Fokt

Re: klasické informace Blesku

17.10.11 11:16 Reagovat

Možná čtete málo bulvárního tisku (což je jen dobře), protože byste věděl, že pokud by šlo v první řadě o senzaci, byl by článek postaven úplně jiným způsobem.

A pokud jde o kola, v závodě to sice bylo jedenácté, ale auta byla na trati kol 13, IRL se startuje letmo.

• "J@W"

Indy

17.10.11 11:03 Reagovat

Mě zase zaujala ta rychlost, v jaké se to jezdí, 360 a pořád na kontakt, hrozná šílenost :*) .

• auto-fan

klasické informace Blesku

17.10.11 10:53 Reagovat

Michale, stačí se podívat pořádně na video a zjistíte, že nehoda se stala v kole 11. a ne v tom vašem mýtickém 13. Ale to by nebylo, aby v něčem, co souvisí s Bleskem, nešlo v první řadě o senzaci.
    Velká škoda nadějného závodníka. Je to prostě neoddělitelná část motorsportu.

• Hrubisfoto Hrubis

ZHS

17.10.11 09:39 Reagovat

Jezdce neznám, jelikož z "amerických" závodních sérií nesleduji téměř nic, ale je to ohromná tragédie :-( ... R.I.P. :-(