Lancia Flavia Cabrio: sériová verze už v Ženevě

Lancia Flavia Cabrio: sériová verze už v Ženevě: titulní fotka Fešácký americký kabriolet s logem Lancia na přímořských promenádách budete potkávat už tohle léto.

Likvidace značky Chrysler v kontinentální Evropě a adaptací některých jeho modelů pod značku Lancia se vám líbit nemusí, nicméně je třeba říci, že jestli mají amíci nějaké auto, které perfektně zapadá do současného směřování slavné italské značky, je to kabriolet na bázi Chrysleru 200.

Lancia je dnes lifestylová značka se zaměřením zejména na dobře situované ženy se zájmem o módu a šopování $5$ a může snad být hezčí pohled, než na pěknou ženskou v kabrioletu? A právě to se nám teď možná sem-tam poštěstí, protože produkční verze vozu Flavia Cabrio bude mít premiéru na ženevském autosalonu a prodej bude zahájen následně.

A když vezmeme v úvahu, že elegantní flavia rozhodně nevypadá zženštile, nebudete v ní jako exot určitě vypadat ani vy, je to prostě další pěkný a velký(na rozhraní střední a vyšší střední třídy) kabriolet, nelze tedy jinak, než dát palec nahoru. Co na tom, že nějaké bláznění za volantem asi do tohoto vozu patřit nebude – jedinou dostupnou motorizací totiž bude čtyřválec 2,4 l, zkombinovaný se šestistupňovým automatem.

Prostě pětimetrové (4,9 m) 1,7 tuny vážící auto „na pohodu“ se 175 koňmi při 6000 otáčkách a 225 Nm při 4400/min, schopné zrychlit na stovku za 7,7 s. Určitě mu odpustíte, že se mu skoro 380litrový kufr po stažení střechy zmenší na směšných 200 l. $5$

Fotogalerie

  • Lancia Flavia Cabrio: sériová verze už v Ženevě: fotka 1
  • Lancia Flavia Cabrio: sériová verze už v Ženevě: fotka 2
  • Lancia Flavia Cabrio: sériová verze už v Ženevě: fotka 3
  • Lancia Flavia Cabrio: sériová verze už v Ženevě: fotka 4
  • Lancia Flavia Cabrio: sériová verze už v Ženevě: fotka 5
  • Lancia Flavia Cabrio: sériová verze už v Ženevě: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
design nick.name 25.02.2012  23:53
no nevim nevim 19Jarda92 25.02.2012  17:54
Vstoupit do diskuse ›