Diskuse: Lancia babes: od rally k dámským "kabelkám"?

zpět na článek
 • h.onzyk

  Re: spíše módní škatulkování médií

  15.06.08 23:01 Reagovat

  :yes: :yes: :yes:

 • %Aldas

  Peníze

  16.05.08 18:59 Reagovat

  Zdravím, máte si chuť vydělat nějaké peníze za to, že jste na internetu? Pokuď ano, mám pro vás něco jedinečného! Stačí se mrknout na tyto stránky [odkaz] a pročíst si podrobný návod a můžete začít. Přečtěte si podrobný návod až do konce, protože dole je pro vás nachystaná speciální nabídka!

 • Adam Dálgliž

  rallye vs. rally

  20.04.08 23:46 Reagovat

  Autoři mají v názvu chybičku :no:
  Pravidla českého pravopisu označují za správný tvar RALLYE.
  V angličtině je RALLY ól rajt ;-)

 • Golias

  Re: spíše módní škatulkování médií

  18.04.08 09:14 Reagovat

  To paja_r : Já jsem už mladší generace, ale když se řekne Lancia, tak hned mi v hlavě vyvstane kombinace Lancia Delta Integrale a bílý rally special s logem Martini... ;-)

 • Michal Fokt

  Re: Clanek

  17.04.08 20:44 Reagovat

  Váš názor na tento web vám, zřejmě dopálenému fandovi značky, rozhodně nemíním vyvracet, nevěřím, že by to bylo smysluplné, nicméně jde o názor redaktora, na který má plné právo a není v něm v zásadě řečeno nic, co by nebyla pravda. Posuďte sám - v textu je výslovně uvedeno, že jde o snímky, které prezentuje Lancia na oficálních stránkách, ať už z autosalonu, či nikoli. Nechápu tedy narážku na plakáty Seatu, které nejsou ani zdaleka oficiální. Ale zpět k Lancii - Toto je součást její nové, případně staronové, image, drtivá většina značek svá auta ve společnosti modelek a celebrit v této kvantitě oficiálně neprezentuje. Pokud vás to popuzuje, měl byste být rozezlen spíše na značku samotnou, já osobně ovšem považuji její strategii za sympatickou a zajímavou a luxusní, stylové a extravagantní Lancii fandím.

 • MikyJ

  Clanek

  17.04.08 16:30 Reagovat

  Clanek velmi dobre charakterizujici nevalnou uroven tohoto webu. Krom toho, napsat takovy blabol vedle obrovske fotky pseudo-sportovniho seatu po kterem se vali nejaka kocka mi prijde dost ujety i na tenhle web...

  Apropo, muze mi redakce odpovedet, ktera znacka na autosalonech nema ani jednu hostesku u svych aut? Vzhledem k tomu ze vsechny fotky jsou z autosalonu? :-) :no:

 • Kingfoto King

  Re: spíše módní škatulkování médií

  17.04.08 10:12 Reagovat

  No, pravdu máš jen částečně. Dnes už si nikdo nevzpomene, jak moc sportovní nebo luxusní byly Lancie v polovině minulého století, ale zato každý čas od času potká olítanou Deltu s logy Martini. Aura kolem závodění Lancie v rallye je prostě hrozně silná, možná silnější, než si vůbec Lancia myslela, a tak se "sportovnost" rázem stala synonymem téhle značky. A když z toho najednou utekli, brali to všichni jako bezprecedentní vyklizení pozic. Jinak je to ale logický krok, skupina Fiat má těch sportovně laděných značek až dost. ;-)

 • paja_r

  spíše módní škatulkování médií

  16.04.08 23:42 Reagovat

  To je absolutní hloupost co píšete. Vlastně co se dnes píše, protože to je obecný postoj medií. Ale 98% populace to baští, právě proto že neznají historii. Jak píše "styff", rally to bylo od Fulvie po Deltu "jen" pár aut - z mladší historie plus řekněme formulové úspěchy z předválečné doby.
  Ale Lancia byla především luxusní značka s jistou dávkou sportovna a především nezamněnitelnou noblesou, která používala vyjímečnou, pokrokovou techniku. To že dnes hraje jen na luxus mi absolutně nevadí. Charisma, nezlobte se na mě, ale to má pořád. To prostě italové umí. Z čeho můžeme být (jak píšete) trochu rozpačití , je technika. Tam je hlavní posun oproti minulosti.
  Mimochodem, ta veleúspěšná historie Lancie v rally závodech, vznikala (z velké části)také pod vedením Fiatu, resp. Abarth.

 • delphfoto delph

  Re: Autosalon Bratislava - Lancia

  16.04.08 20:52 Reagovat

  ale jinak většina těch ženskejch co tu jsou no děs a bída jde to od 5 ke 2 :-! jen tu a tam 8

 • %PeTo_Hfoto

  Autosalon Bratislava - Lancia

  16.04.08 19:16 Reagovat

  tak tam najdete podla mna cislo jedna medzi dievcatami na bratislavskom autosalone, dnes som bol a :yes: :yes: :yes:

 • styff

  rally

  16.04.08 09:25 Reagovat

  nemohu souhlasit, rally - to bylo jen par modelu

zpět na článek