Lamborghini Gallardo Tricolore: ať žije sjednocená Itálie

Lamborghini Gallardo Tricolore: ať žije sjednocená Itálie: titulní fotka Letos slaví Itálie 150 let od svého sjednocení a u oslav nebude chybět ani značka Lamborghini.

Celá Itálie letos žije 150. výročím svého sjednocení a oslavují i pochopitelně i automobilky. Pravda, značce Ferrari se hold této události vůbec nepovedl, ovšem v případě konkurenčního Lamborghini zřejmě žádné faux-pas nehrozí.

Automobilka ze Sant´ Agaty připravuje na oslavu speciální edici Gallardo Tricolore. jak se dá očekávat už z jména, kupé dostane proužek v barvách italské vlajky nejen na karoserii, ale také na sedadlo řidiče. K mání bude výhradně v bílé barvě a s černým karbonovými zrcátky. Oficiální představení proběhne příští týden v Turíně, tak doufejme, že přibudou i další fotografie a podrobnější informace.

Zatím pouze víme, že auto vznikne, nikoli překvapivě, ve stopadesátikusové sérii. Mimochodem – kauza kolem označení monopostu Ferrari F150 má zajímavou dohru. Na popud Fordu byl monopost přejmenován Ferrari 150th Italia, ovšem ještě než stačil zaschnout inkoust na tiskové zprávě, přišla modifikace další, anglické „th“ bylo nahrazeno italským „°“, takže do letošní sezony formulový závoďák od Ferrari vyrazí do letošní sezony s označením Ferrari 150° Italia. Snad nezačnou protestovat pivaři.

Fotogalerie

  • Lamborghini Gallardo Tricolore: ať žije sjednocená Itálie: fotka 1

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: Re: ... Fredie Mercury 12.03.2011  17:37
Re: ... tresty 12.03.2011  15:15
... Streetak 11.03.2011  16:13
Vstoupit do diskuse ›