Lamborghini Gallardo může vypadat i jako rozzuřená rosnička

Lamborghini Gallardo může vypadat i jako rozzuřená rosnička: titulní fotka Lamborghini Gallardo se jako nejúspěšnější model značky stalo miláčkem úpravců a s ohledem na množství vyrobených vozů není divu, že se řada jeho majitelů urputně snaží odlišit od ostatních.

Lamborghini Gallardo, které prostřednictvím série snímků prezentuje kalifornská společnost Forgiato, má zaujmout především svými koly, ale to se příliš nedaří, protože prakticky každého udeří do očí jeho ostrý zelený lak karoserie.

Pokud se nám přeci jen podaří odtrhnout zrak od záplavy zelené barvy, pak je možné si prohlédnout i již zmiňovaná kola Forgiato 2.0 Troppo-ECL, která jejich výrobce nabízí ve velikostech 20 až 22 palců v široké paletě barevných provedení.

Samotné Gallardo se pak vedle svého laku karoserie a kol, může pochlubit i snížením světlé výšky a poměrně decentními úpravami designu v podobě nových nárazníků, nástavců prahů a přítlačného křídla na zádi.

K technice tohoto konkrétního exempláře nejsou bohužel k dispozici bližší informace. Připomenout lze tedy, ze výroba Lamborghini Gallardo byla po deseti letech ukončena v listopadu roku 2013 a tento model má na svém kontě 14.022 vyrobených vozů všech verzí.

Fotogalerie

  • Lamborghini Gallardo může vypadat i jako rozzuřená rosnička: fotka 1
  • Lamborghini Gallardo může vypadat i jako rozzuřená rosnička: fotka 2
  • Lamborghini Gallardo může vypadat i jako rozzuřená rosnička: fotka 3
  • Lamborghini Gallardo může vypadat i jako rozzuřená rosnička: fotka 4
  • Lamborghini Gallardo může vypadat i jako rozzuřená rosnička: fotka 5
  • Lamborghini Gallardo může vypadat i jako rozzuřená rosnička: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.