Lamborghini Gallardo by BF Performance: rychlejší než Murciélago SV ?!

Lamborghini Gallardo by BF Performance: rychlejší než Murciélago SV ?!: titulní fotka Švýcarský tuner, společnost BF Performance si vzala na paškál Gallardo. Zdálo se jí až příliš uhlazené, příliš nevýrazné, příliš pomalé.

Na cestě od klasického Gallarda k modelu GT600 (jak jej BF Performance nazývá) je redukce hmotnosti 43 kilogramů, a to díky použití karbonu na prahy, zadní přítlačné křídlo či zadní difuzor.

Nahoru otevírané dveře, výsada dražšího Murciélaga, by karbonový aerokit měly (na parkovišti) stylově podtrhnout. Změny se odehrály i pod kapotou, detaily ale tisková zpráva cudně tají. Podle názvu, jestli je v tom alespoň špetka logiky, bychom tipovali na nárůst výkonu na 600 koní (tzn. plus čtyřicet hřebců). Tak jako tak, tuner se hrdě prsí, že GT600 zaznamenal na Sachsenringu lepší čas než Murciélago LP640–4 SV a to o 0,6 sekundy.

Zda dvanáctiválcové lambo řídila babička majitele BF Performance nebo to bylo úplně jinak se asi nedozvíme, každopádně (a v tom jim můžeme na 100 % věřit) pojede upravené Gallardo opravdu pěkně. Mohly by se proto hodit i skořepinové sedačky a pětibodové pásy, které v GT600 mimochodem také najdete; spolu s bezpečnostním rámem či karbon-keramickými brzdami.

Úprava na „GT600“ je možná i u kabrioletu a pokud na vás snad nezbylo Gallardo z edice Valentino Balboni, umí Švýcaři na vaši žádost z GT600 udělat zadokolku. Tam se také dá čekat jistá úspora hmotnosti a nikoliv zanedbatelná.

Fotogalerie

  • Lamborghini Gallardo by BF Performance: rychlejší než Murciélago SV ?!: fotka 1
  • Lamborghini Gallardo by BF Performance: rychlejší než Murciélago SV ?!: fotka 2
  • Lamborghini Gallardo by BF Performance: rychlejší než Murciélago SV ?!: fotka 3
  • Lamborghini Gallardo by BF Performance: rychlejší než Murciélago SV ?!: fotka 4
  • Lamborghini Gallardo by BF Performance: rychlejší než Murciélago SV ?!: fotka 5
  • Lamborghini Gallardo by BF Performance: rychlejší než Murciélago SV ?!: fotka 6


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Nádhera Ricardo 11.03.2010  21:06
Vstoupit do diskuse ›