Lamborghini Countach SV a Diablo SV: Jak by vypadaly v 21. století?

Lamborghini Countach SV a Diablo SV: Jak by vypadaly v 21. století?: titulní fotka Z nejnovějších modelů Lamborghini je spousta lidí poněkud rozladěných. Jak by to ale vypadalo, kdyby se oprášila klasika ze Sant´Agaty?

Je to pochopitelně otázka osobních preferencí a vkusu, ale zaznamenal jsem celou řadu názorů, že se Lamborghini nevydalo správným směrem. Teď samozřejmě nemyslím batmanovský aventador, ale jeho menšího sourozence. Poté, co zákazníci značky vzali na milost „babylambo“ Gallardo a učinili z něj nejprodávanější vůz v historii značky, byl tento model vystřídán typem Huracán a spoustě lidí se zdá být příliš „ocucaný“ a málo drsný. Mluví se o tom tak často, že bude určitě zajímavé sledovat, jakým směrem se budou ubírat budoucí modernizace a jak designéři uchopí nástupce obou současných modelů.

A do této emotivně rozjitřené doby teď přichází dvě počítačové retuše od YasidDesign, ukazující moderní interpretaci takových legend značky, jako byly sporťáky Countach a Diablo. Autům byl ponechán jejich charakteristický design, ale tvary byly vyhlazeny v souladu s dnešními požadavky na aerodynamiku a design, umocněný navíc sportovními pakety SV (Superveloce), zahrnujícími kromě spodních bodykitů též obří křídla na zádi.

Líbila by se vám takováto reinkarnace diabla a countache? A brali byste je spíš, než poněkud metrosexuální huracán?

Fotogalerie

  • Lamborghini Countach SV a Diablo SV: Jak by vypadaly v 21. století?: fotka 1
  • Lamborghini Countach SV a Diablo SV: Jak by vypadaly v 21. století?: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Countach nebo Diablo? Jarda22 07.01.2017  21:41
Vstoupit do diskuse ›