Lamborghini Asterión: Možná podoba vznikla z oficiální upoutávky

Lamborghini Asterión: Možná podoba vznikla z oficiální upoutávky: titulní fotka Nejnovější koncept od Lamborghini se představí v Paříži. Tohle je jeho možná podoba.

V v tomto týdnu jsme prostřednictvím webu Auto.cz informovali o konceptu Asterión, který Italové představí na blížícím se autosalonu v Paříži. Kromě názvu, který si automobilka nechala před časem patentovat, toho o autě zatím moc nevíme, proto se hodí každá fotka i snímek, který by mohl přispět k představě o oficiální podobě.

Jeden takový snímek nyní koluje internetem. Na svědomí jej má kdosi jménem Evren Milano a ačkoliv mně osobně jeho jméno nic neříká, zaslouží si pochvalu. Vycházel totiž z jediné oficiální fotografie, která však nezobrazovala nic víc než hrubé linie boku karoserie. Líbilo by se vám takto nové Lambo?

Maximum informací se dozvíme až na blížícím se autosalonu v Paříži, spekulace však hovoří o interiéru s uspořádáním 2+2 a dost možná i o hybridním pohonu. Nevím, kdo na takovou věc přišel, ale prý vychází z malinkého blesku, který obsahuje písmenko O v názvu auta.

Fotogalerie

  • Lamborghini Asterión: Možná podoba vznikla z oficiální upoutávky: fotka 1

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
vypada povědomě frankie 29.09.2014  23:00
a asdf 29.09.2014  09:00
hahaha flyboyeda2 27.09.2014  21:00
Vstoupit do diskuse ›