Lamborghini Huracán Arrow od Duke Dynamics je konečně pořádně šílené!

Lamborghini Huracán Arrow od Duke Dynamics je konečně pořádně šílené!: titulní fotka Model Huracán rozhodně nepatří mezi nejkrásnější Lamborghini historie. Optický balíček Arrow od Duke Dynamics mu ale nasadil správně drsný výraz!

Doby, kdy jste se u vozů Lamborghini museli srovnat například s tím, že za volantem nevydržíte déle než hodinu, kvůli špatnému výhledu z kabiny nikde pořádně nezaparkujete, a že s každým špatným rozjezdem spálíte spojku na uhel, jsou definitivně pryč. V posledních letech se tyto vozy stávají více „lidskými“ a ztrácejí na tolik požadované šílenosti, což platí především o vzhledu.

Možná si řeknete, že je snad jenom dobře, že se nová „Lamba“ více přiblížila automobilům pro každý den, takový charakter ale z našeho pohledu není tím pravým. Mají být šílená, zákeřná a měla by už na první pohled děsit své okolí. Aventador ale moc děsivý není a snad ještě hůř je na tom Huracán – tahle auta jsou zkrátka až zbytečně moc hodná! Ovšem pozor: stále se bavíme pouze o vzhledu, nikoliv jízdních vlastnostech!

Na světě byste nicméně našli obrovský počet firem, které jsou schopny chybějící šílenost vynahradit alespoň po vzhledové stránce. Velmi dobrý pokus předvedl úpravce Duke Dynamics, který přepracoval spodní část jedovatě zeleného Huracánu. Dopředu pověsil masivní splitter, vytáhnul prahy a dozadu namontoval decentní křídlo s italskou trikolorou po stranách (jako materiál posloužil karbon). Nemusíte souhlasit, ale my ve výsledku vidíme zmenšené Murciélago LP670–4 SV, a to je rozhodně správně šílené!

Fotogalerie

  • Lamborghini Huracán Arrow od Duke Dynamics je konečně pořádně šílené!: fotka 1
  • Lamborghini Huracán Arrow od Duke Dynamics je konečně pořádně šílené!: fotka 2
  • Lamborghini Huracán Arrow od Duke Dynamics je konečně pořádně šílené!: fotka 3
  • Lamborghini Huracán Arrow od Duke Dynamics je konečně pořádně šílené!: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.