Lambo Huracan Performante jako Spyder? Už aby to bylo

Lambo Huracan Performante jako Spyder? Už aby to bylo: titulní fotka Lamborghini nejspíš představí otevřený Huracán Performante na podzim ve Frankfurtu, ale jak bude vypadat můžeme vidět už teď.

Vůz Lamborghini Huracán Performante je nejen novým sportovním topmodelem značky, ale také původcem pořádného mediálního rozruchu, zajel totiž nový rekord severní smyčky Nürburgringu s časem 6 minut a 52 sekund, což mnozí zpochybňovali.

Ale my tu nejsme od vynášení soudů o věrohodnosti. Momentálně jde o to, že na Nürburgringu jezdily i kamuflované Huracány Performante bez střechy, jinými slovy v Sant´ Agatě pracují na modelu Huracán Spyder Peformante.

Kdy se dočkáme jeho představení zatím není známo, ale nejspíš už v na podzim ve Frankfurtu. Grafik Nikita Aksionov ale trošku předběhl čas a z uzavřeného performante vytvořil očekávaný spyder ve stejné barevné kombinaci a s identickým bodykitem. Vypadá famózně, co říkáte? A realita bude určitě přesně taková.

Lze očekávat, že Huracán Spyder Performante bude mít výkon 640 koní (470 kW) a točivý moment 600 N.m jako kupé a k němu jen pár kilo nadváhy, která na jízdní výkony auta bude mít jen zanedbatelný vliv.

Fotogalerie

  • Lambo Huracan Performante jako Spyder? Už aby to bylo: fotka 1
  • Lambo Huracan Performante jako Spyder? Už aby to bylo: fotka 2
  • Lambo Huracan Performante jako Spyder? Už aby to bylo: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Nadpis a realita Rado77 10.05.2017  13:48
Vstoupit do diskuse ›