Kymco Agility RS Naked – nový dvoutakt pro mladé bikery

Kymco Agility RS Naked – nový dvoutakt pro mladé bikery: titulní fotka Skútry, čtyřkolky a lehké motocykly značky Kymco už mají na našem trhu celkem dobré jméno. Svou pozici chtějí upevnit i mezi mladší generací příchodem nového modelu Agility RS Naked.

Skútrová řada Agility má už sedm zástupců ve dvou kubaturách. Vzhledově vychází Naked z modelu RS 50, čímž ale podobnost končí. Nový, vzduchem chlazený dvoutaktní motor slibuje sportovní charakter a doslova hlad po otáčkách. Potvrzuje to i maximální výkon 3,8 koní, který je bohatě dostačuje na pohotovostní hmotnost 92 kg. Kromě slušného výkonu vyniká dvoudobý motor i ve zvukovém projevu.

O kvalitní brzdný účinek se stará přední brzda s kotoučem o průměru 200 mm a zadní bubnový brzdič uložený na jednoramenné kyvné vidlici. Výjimečným dělají model Naked dvě skutečnosti. Tou první je uchycení řídítek po vzoru velkých motorek, které vypadá velmi kvalitně a vkusně. Tou druhou jsou pak plnohodnotné budíky obsahující otáčkoměr, palivoměr a tachometr. Tím se skútr tváří minimálně z pohledu pilota jako velká motorka.

Pro letošní rok lze vybírat ze dvou barevných variant – bílé a černé. Cena byla dovozcem stanovena na sympatických 37 990,– Kč, což potěší hlavně rodiče mladých řidičů.

Fotogalerie

  • Kymco Agility RS Naked – nový dvoutakt pro mladé bikery: fotka 1
  • Kymco Agility RS Naked – nový dvoutakt pro mladé bikery: fotka 2
  • Kymco Agility RS Naked – nový dvoutakt pro mladé bikery: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.